1

@mekston Garnek jaka cieszynka xdd

2

Zaksa juz nie ma ludzi do gry xD


1

@mekston No Lisandro w formie to topka ale kontuzje niestety marnują mu kariere

0

@MOLESTA No łatwo zrobil cała obrone WHU.

3

0

@FcPortoFan1999 Manchesterek

1

@mekston Lisandro musi byc bo jako jeden z nielicznych zawsze gra z charakterem i z jajem (czasami przesadza)

0

@FcPortoFan1999 Raczej United ale u nich bycie faworytem to bycie underdogiem

1

@mekston I Harry Maguire

1

@Pawci023x Taaaak skutecznosc z gry

4

Szef dzisiaj wykręcił 60pkt ale niestety GSW przegrywa ten mecz po dogrywce z Atlantą.


20

Po prostu wow.


0

@takisobiektos @JordiAlbion No za tyle to bym go oddał tzn to super grajek ale mozna ladnie sie wzmocnic

0

@Emhyr Dopiero co przedłuzyl kontrakt z Milanem,chyba bez szans

6

Zach LaVine wypada do końca sezonu.


8

Ku de mą xd


0

@takisobiektos Niby tak ale czasami zbyt bardzo

1

@koziar Zywoo mam wrażenie ze zawsze zdobędzie swoje fragi.Nieprawdopodobny talent.

6

Pokory zabrakło.


7

Ez for Ence Brawo :D

2

@adi7adi8 Tazminator vs Kuben

2

@urbie999 Obrazenia zostały zadane

3

@mrboom Tez jaki musi miec autorytet i reszta pewnie ma go za prawdziwego lidera.Dla mnie GOAT igl w erze cs go.

1

@koziar Niesamowita połówka naszych i to na terro niuku

9

Mało kto na to zwrócił uwage @mekston


3

@norbi77 Pierwsza tak

1

Ja to bym nawet nie dał kartki dla tygrysa za to drugie wejście.Tam kontakcik jest minimalny na typowy gwizdek i gramy dalej. @mekston

1

@mekston Fatalna informacja

2

Solidny mecz Robercika.Niech szykuje cardio bo będzie pruc po 90minut w kazdym meczu do konca sezonu.

0

@Azi Tyle ze Alonso robi to w Bayerze a nie w Barcelonie z Messim i GOAT ter Stegenem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?