1

Mitchell praktycznie solo dziwgnął Cavs do top4.


2

@Firestone Najlepszy mecz chyba w sezonie ale tez praktycznie cały zespol jest zdrowy od dawna

2

@ZbigniewBoniek Z tego co pisali to na jakimś grubym melanżu

6

Ładna bramka Rashforda.Chyba pobyt w klubie nocnym wyszedł mu na +.https://x.com/centregoals/status/1753151526892339690

0

@michal26 2025 dopiero

5

Ferrari here we go Lewis.


5

Wiedzą ze szykuje się wpiernicz od Celtów i lepiej się wypisać xd
@fart @BartqRKO @takisobiektos


0

@mekston W koncu namaszczony Guardiolizmem

0

@NeroTFP1 Nie no jest to po prostu bardzo słabiutka drużyna z GOATEM w składzie który jak gra to pewnie im wygra x meczy

1

Inter Miami się wydaje takim idealnym klubem na pogranie w piłeczke godzinke i do domciu


0

0

@HighestInTheRoom Tak od next sezonu będzie w Ferrari

3

No to by była super opcja dla Merca a jaka rywalizacja.


2

@P33ck Oglądalem wczoraj z kuzynem i tak mnie naszło ze sobie ustawie

0

Niby spoko bo zawsze to nowa swieżość ale grande startegia z Luisem...no no. @mekston


1

Ta Pani praktycznie jest na każdym meczu Portland.


2

KD dostał film dzisiaj od Brooklynu a był on chyba niepotrzebny.Oni go nie lubia a on tez w sumie mówił ze nie zasłuzył by dostac od Nets.


7

Brawo.


0

@mekston Czemu Cris out

2

No ci ludzie w meczu Zaksy powinni być wyrzuceni z pracy.Zeby takie coś bylo w 2024.Zenada.

1

Niezle sędziowie próbują okraść Zakse w LM.Jeszcze odejmują nam punkty xd

0

Cięzko bardziej zdominować rywala XD


1

0

Całe szczęście ze poza Gironą,Realem i Atleti reszta tych drużyn ma swoje problemy i nie potrafią być regularni.W PL pewnie byłby wyjazd z top4 ale tutaj raczej powinno się udac zając to 3/4 miejsce na koniec sezonu.

2

@barcelonaLM Ale news

5

Ta złota nike klasyk


1

@mekston Idzie złomowac PL jak ma to w zwyczaju

8

To juz chyba lepiej było zaryzykować Vitora obok Lewego niż kisić go na ławce.Kiedy on ma grać jak nie teraz u siebie z Osassuną z taką liczba kontuzji co ma obecnie Barcelona.Nie wierze ze nie jest gotowy na 50-60 minut.

3

Ant dostał kare za to że prawidłowo skrytykował sędziów Xd
@fart @BartqRKO @takisobiektos


0

W koncu cos przyjemnego.Steph wiecznie żywy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?