0

@MesQueUnClub96 Za 8 miejsce na zachodzie XD

0

@MesQueUnClub96 Nie przegral go XD

0

@czółkovsky No on i tak przynajmniej byl w finale nba

1

@MesQueUnClub96 To sa chore kwarty

5

No takich kwart to chyba nawet Jordan nie mial.Book wyglada czasami jakby mogl wszystko zrobić.

5

Med w prime @mekston


1

@AFA Oj bidoku nowe konto

3

@HighestInTheRoom Przedewszystkim Ksiązulo i Wojek sa bardzo sympatyczni i odrazu się lepiej to ogląda

4

James podziękował Kloppowi za czas w Liverpoolu.Jak wiemy LeBron ma swoje udziały własnie w Liverpoolu.


4

Przeciez ta pizzera jeszcze bardziej zepsuła sobie opinie po tym filmie Książula xd.


4

Niesamowicie mocny mentalnie na tym turnieju.


3

@barcelonaLM Dodi szybkie palce to pewnie zglosil wszystkich

2

@MesQueUnClub96 Jak to ukradl

3

@MesQueUnClub96 Najgorszy mial na Garrosie jak Rafix mu zrobil 6:0

3

@mekston 6:0 Fedexem i Nole na Garrosie

2

Czy Hurkacz pokonalby Sinnera w finale? @MesQueUnClub96

1

@mekston Strasznie podobny mecz do Saszy z Carlosem.

1

@mekston Chociaż Zverev tez zaimponowal ale czuje ze Med go wezmie dzis

2

@mekston I chyba bede mu kibicował w tym finale.Niesamowity postęp zrobił wzgledem tamtego roku a szczególnie pierwszej połówki.

1

@mekston Dzis nie dał sie ani razu przełamać

21

Jannik Sinner w finałe AUS Open 2024!.Biorąc pod uwage cały mecz całkowicie zasłuzył ten awans.Oprócz trzeciego seta który był bardzo równy to Włoch całkowicie zdominował Serba.

@mekston @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 @barcelonaLM

1

@mekston Zdecydowanie tak

0

@mekston Zasługuje na to.

0

Jesli Sinner niczego nie odwali to domyka ten mecz.4:1 dla Włocha.

0

@tbas Ma tego gema i praktycznie mecz na tacy

1

@Visca_barca Trafic do Detroit XD

1

Choke Serba z 40:0 i Sinner go łamie na 3:1.Kto wie czy nie najwazniejszy gem w tym meczu. @mekston

2

@ArterkHD Igrzyska są do 2 wygranych setów wiec tam bedzie się łatwiej przygotować + mączka

1

@mekston Chociaz Novak jeszcze ani razu go nie łamał w tym meczu

2

@mekston W sumie to i tak chyba najbardziej czekam na igrzyska.Niedość że na mączce co dodaje ekscytacji to jeszcze moze własnie Rafa zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?