Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Pamiętam jak by to było dzisiaj gdy Med kasował Rafe na AUS i wydawało się ze juz po robocie
1
@mekston Dlatego tez tenis jest tak wyjątkowym sportem
2
@mekston Po tym zwycięstwie wrócila chec na oglądanie Wimbledona.Czekam w sumie na ten 2025.
2
@MesQueUnClub96 Daj juz spokój dodi z tym Wimbledonem
1
@MesQueUnClub96 No tak było w sumie.Sinner miał 5-4 w tb i 2 podania.
0
A teraz tylko Włoch moze zalowac pierwszego gema w 3 secie gdy Novak wciąż był słabiutki i wtedy można było go dobić przełamaniem.Tenis.
1
@MesQueUnClub96 A jak przegra to Sinner to goat
0
@takisobiektos Ma jeszcze set zapasu ale zobaczymy
0
@mekston Te dwa pierwsze sety były wyborne
0
Wydawało się ze Sinner ma ten mecz a tu set kolejny ale chyba trzeba spać
3
@MesQueUnClub96 Dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe
0
Fajnie ze nawet takie giga gwiazdy potrafią podziękować.
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz by wygrał dzis z Sinnerem
0
Harrison Barnes vs Golden State
4
@MesQueUnClub96 Dla zawodników dodi mysle ze wciąz ma bo jest to pewne docenienie ze mozesz tam wystąpić + bonusy w kontrakcie
0
Dame Lillard starterem to troche żarcik kosztem Brunsona.
0
@MesQueUnClub96 No tak to prawda ze jest celniejszy
2
@MesQueUnClub96 Wygrywanie wlasnego podania to podstawy w tenisie dodi
1
@MesQueUnClub96 Novak dzis nie ma argumentów.Za wolny i ślamazarny.Chyba ze cos nagle mu przeskoczy jak Zielińskiemu.
1
@adi7adi8 Ładnie Sinner strzelił.Mało brakowało.
0
@Barca_Big_Moment Nie no Novak jest artysta pod wieloma względami ale dziś nie jest jego dzien
1
@adi7adi8 Dawno nie widzialem by Novak ugrał 3 gemy w 2 sety
2
Medicial chyba moze tylko uratować ten mecz
1
@MesQueUnClub96 No mówisz dodi ze sie ogarnie ale po drugiej stronie nie ma Taylora Fritza
0
@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra jakies podanie Jannika
0
@MesQueUnClub96 Jego juz nie ma dodi 2 w drugim secie
1
Szok i niedowierzanie.Sinner serwuje po set nr2.
3
Novak dziś wygląda jakby chlał cały weekend albo wrócił z roboty z kopalni
1
@takisobiektos Ale tez giga trejd to pewnie Murray ale czy to az tak ich zmieni to nie wiem.Nie pasuje mi jakos ta druzyna zarówno w ataku jak i w obronie.Ich dobre mecze to jak Davis i LeBron mają giga mecze a pierwszy gra w kratke w play offach a drugi ma 39 lat
0
@takisobiektos I tak Lakersi jak nie zrobią jakiegos giga trejdu to 1 runda a jeszcze musza awansowac z play in