1

@mekston Pamiętam jak by to było dzisiaj gdy Med kasował Rafe na AUS i wydawało się ze juz po robocie

1

@mekston Dlatego tez tenis jest tak wyjątkowym sportem

2

@mekston Po tym zwycięstwie wrócila chec na oglądanie Wimbledona.Czekam w sumie na ten 2025.

2

@MesQueUnClub96 Daj juz spokój dodi z tym Wimbledonem

1

@MesQueUnClub96 No tak było w sumie.Sinner miał 5-4 w tb i 2 podania.

0

A teraz tylko Włoch moze zalowac pierwszego gema w 3 secie gdy Novak wciąż był słabiutki i wtedy można było go dobić przełamaniem.Tenis.

1

@MesQueUnClub96 A jak przegra to Sinner to goat

0

@takisobiektos Ma jeszcze set zapasu ale zobaczymy

0

@mekston Te dwa pierwsze sety były wyborne

0

Wydawało się ze Sinner ma ten mecz a tu set kolejny ale chyba trzeba spać

3

@MesQueUnClub96 Dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe

0

Fajnie ze nawet takie giga gwiazdy potrafią podziękować.



0

@MesQueUnClub96 Hurkacz by wygrał dzis z Sinnerem

0

Harrison Barnes vs Golden State


4

@MesQueUnClub96 Dla zawodników dodi mysle ze wciąz ma bo jest to pewne docenienie ze mozesz tam wystąpić + bonusy w kontrakcie

0

Dame Lillard starterem to troche żarcik kosztem Brunsona.


0

@MesQueUnClub96 No tak to prawda ze jest celniejszy

2

@MesQueUnClub96 Wygrywanie wlasnego podania to podstawy w tenisie dodi

1

@MesQueUnClub96 Novak dzis nie ma argumentów.Za wolny i ślamazarny.Chyba ze cos nagle mu przeskoczy jak Zielińskiemu.

1

@adi7adi8 Ładnie Sinner strzelił.Mało brakowało.

0

@Barca_Big_Moment Nie no Novak jest artysta pod wieloma względami ale dziś nie jest jego dzien

1

@adi7adi8 Dawno nie widzialem by Novak ugrał 3 gemy w 2 sety

2

Medicial chyba moze tylko uratować ten mecz

1

@MesQueUnClub96 No mówisz dodi ze sie ogarnie ale po drugiej stronie nie ma Taylora Fritza

0

@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra jakies podanie Jannika

0

@MesQueUnClub96 Jego juz nie ma dodi 2 w drugim secie

1

Szok i niedowierzanie.Sinner serwuje po set nr2.

3

Novak dziś wygląda jakby chlał cały weekend albo wrócił z roboty z kopalni

1

@takisobiektos Ale tez giga trejd to pewnie Murray ale czy to az tak ich zmieni to nie wiem.Nie pasuje mi jakos ta druzyna zarówno w ataku jak i w obronie.Ich dobre mecze to jak Davis i LeBron mają giga mecze a pierwszy gra w kratke w play offach a drugi ma 39 lat

0

@takisobiektos I tak Lakersi jak nie zrobią jakiegos giga trejdu to 1 runda a jeszcze musza awansowac z play in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?