Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Moze juz mu sie nie chce grac i jedzie do Jokicia grac w NBA
1
@adi7adi8 Jaki ogień na serwisie Włocha
0
@MesQueUnClub96 Jak wejdzie na kort bo póki co to go nie ma
0
Ciekawie się robi.Sinner łamie Novaka w drugim secie.
0
@takisobiektos Jakos wejsc do play inów muszą
1
@budel17 Bardzo mocny jest na hardzie.
1
Chyba jeden z najgorszych setów Novaka w karierze.Totalnie jak nie on.
0
@ArterkHD Nie robi praktycznie żadnych błędów i trafia wszystko z podania
2
@adi7adi8 Set Zvereva z Alcarazem identyko
0
Strasznie dominujący jest dzis Sinner.I mamy 5:1 i serwuje po set.
0
@takisobiektos Zalezy czy Sinner będzie potrafił trzymac podanie.On na tym turnieju serwuje naprawde dobrze ale nie grał z nikim konkretnym oprócz powiedzmy Rublova
0
Sinner łamie Novaka na starcie.
1
@takisobiektos Ładnego air bala strzelil z rogu.Nie moge się przekonac do wilków ze nawet jesli zajmą 1 miejsce to czy przejda pierwsza runde czy bedzie choke.Ta obrona momentami wygląda fantastycznie ale ten atak bardzo często zawodzi jak KAT i wlasnie ANT nie mają dobrego dnia.
0
@takisobiektos Wlasnie oglądałem koncówke
1
Piątka starterów w meczu gwiazd na Zachodzie :
0
@VegetaPolska Ewentualnie varem gdy strzelasz jak Vini na Copacabanie
1
@mekston Szkoda bo w Barcelonie pasował by wręcz idealnie.Do tego takie by było przejęcie ''pałeczki'' po Messim ale no cóz trzeba swoich kreować.Moze Yamal kiedyś.
1
@mekston A najlepiej to do Barcelony ale niestety nie ma tylu dzwigni
1
@mekston Marnował niestety tez w waznych momentach
1
@mekston Najlepiej to jakby poszedl do Premier League
2
@pt9 @mekston Barcelona zaoferowała współprace z Xavim i Mbappe dlatego sie wacha
2
Ciekawe. @mekston
27
MVP pamiętników z wakacji
1
Jak na kobiecy tenis to mega wynik.
0
@Barcanajlepszyteam Mówimy o 20 latku więc dajmy mu się rozwijać.Nikt nie wie gdzie jest jego sufit.Teoretycznie trawa jest jego najgorsza nawierzchnią a wygrał Wimbledon w wieku 20 lat.Zobaczymy za 10 lat.
1
@mekston W tenisie chyba nie ma większego wyzywania niz grac taki tenis jaki grał Zverev na Rafe na RG.
1
@mekston Takiego Zvereva to widzialem ostatnio na RG z Nadalem i na IO z Novakiem
0
@MesQueUnClub96 Przeciez Sasza zagrał taki mecz jakiego dawno nie widzielismy w jego wykoanniu
1
@mekston Carlos jest trochę ofiara swojego talentu.Teraz kazdy oczekuje ze bedzie wygrywał wszystko.
2
@mekston Rafa ma trochę pechową ta kariere.Brakowało mu zdrowia w drugiej połowie jego kariery.Wiele turniejów na srodkach przeciwbólowych.