2

@MesQueUnClub96 Moze juz mu sie nie chce grac i jedzie do Jokicia grac w NBA

1

@adi7adi8 Jaki ogień na serwisie Włocha

0

@MesQueUnClub96 Jak wejdzie na kort bo póki co to go nie ma

0

Ciekawie się robi.Sinner łamie Novaka w drugim secie.

0

@takisobiektos Jakos wejsc do play inów muszą

1

@budel17 Bardzo mocny jest na hardzie.

1

Chyba jeden z najgorszych setów Novaka w karierze.Totalnie jak nie on.

0

@ArterkHD Nie robi praktycznie żadnych błędów i trafia wszystko z podania

2

@adi7adi8 Set Zvereva z Alcarazem identyko

0

Strasznie dominujący jest dzis Sinner.I mamy 5:1 i serwuje po set.

0

@takisobiektos Zalezy czy Sinner będzie potrafił trzymac podanie.On na tym turnieju serwuje naprawde dobrze ale nie grał z nikim konkretnym oprócz powiedzmy Rublova

0

Sinner łamie Novaka na starcie.

1

@takisobiektos Ładnego air bala strzelil z rogu.Nie moge się przekonac do wilków ze nawet jesli zajmą 1 miejsce to czy przejda pierwsza runde czy bedzie choke.Ta obrona momentami wygląda fantastycznie ale ten atak bardzo często zawodzi jak KAT i wlasnie ANT nie mają dobrego dnia.

0

@takisobiektos Wlasnie oglądałem koncówke

1

Piątka starterów w meczu gwiazd na Zachodzie :


0

@VegetaPolska Ewentualnie varem gdy strzelasz jak Vini na Copacabanie

1

@mekston Szkoda bo w Barcelonie pasował by wręcz idealnie.Do tego takie by było przejęcie ''pałeczki'' po Messim ale no cóz trzeba swoich kreować.Moze Yamal kiedyś.

1

@mekston A najlepiej to do Barcelony ale niestety nie ma tylu dzwigni

1

@mekston Marnował niestety tez w waznych momentach

1

@mekston Najlepiej to jakby poszedl do Premier League

2

@pt9 @mekston Barcelona zaoferowała współprace z Xavim i Mbappe dlatego sie wacha

2

Ciekawe. @mekston


27

MVP pamiętników z wakacji


1

Jak na kobiecy tenis to mega wynik.


0

@Barcanajlepszyteam Mówimy o 20 latku więc dajmy mu się rozwijać.Nikt nie wie gdzie jest jego sufit.Teoretycznie trawa jest jego najgorsza nawierzchnią a wygrał Wimbledon w wieku 20 lat.Zobaczymy za 10 lat.

1

@mekston W tenisie chyba nie ma większego wyzywania niz grac taki tenis jaki grał Zverev na Rafe na RG.

1

@mekston Takiego Zvereva to widzialem ostatnio na RG z Nadalem i na IO z Novakiem

0

@MesQueUnClub96 Przeciez Sasza zagrał taki mecz jakiego dawno nie widzielismy w jego wykoanniu

1

@mekston Carlos jest trochę ofiara swojego talentu.Teraz kazdy oczekuje ze bedzie wygrywał wszystko.

2

@mekston Rafa ma trochę pechową ta kariere.Brakowało mu zdrowia w drugiej połowie jego kariery.Wiele turniejów na srodkach przeciwbólowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?