Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Najpierw musiałby pokonac kogos takiego jak Novak czyli dzis
3
@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra przynajmniej jeden turniej WS
4
@MesQueUnClub96 No to tylko pokazuje z jakim talentem mamy do czynienia.
5
@MesQueUnClub96 W tenisie to jest bardzo duzo tzn 2 lata.Zobacz ilu zawodników w wieku 20 lat obecnie ma turnieje wielkoszlemowe na koncie.Podpowiem ci tylko jeden jest taki z Hiszpanii.Sinner 2 lata starszy a i tak bez Szlema.
2
@MesQueUnClub96 Ale on nie ma 20 lat xd
5
@MesQueUnClub96 No chyba oczywiste ze 20 latek wygra mniej niz ulozony zawodnik
1
@MesQueUnClub96 A ile turniejow wygrali ludzie w jego wieku w tym czasie
1
@Zimny Nikt normalny nie sprzeda Pedriego
1
Potężna była ta bramka Nico Williamsa.
4
@macio_944 Dokładnie.Jemu po prostu brakuje doświadczenia na tym poziomie.Szanujmy się ale to trenowanie Katarczyków to ma takie znaczenie jak var w meczach Realu
3
Miazga.
2
To jest własnie siła Phoenix.Kilka dni temu Durant a dzis Booker wygrywa sam mecz.
6
@adi7adi8 Szkoda ale to jedno ze światełek na lepsze jutro Barcelony więc jemu można wybaczyć
3
O kurczaki Yamal.No niby na prawej nodze miał więc trochę cięzej.
1
Wlasnie wstałem a Xavi widze wyjazd zrobił z pucharu króla.Aj szkoda.
3
Brama Lewego iks de
6
@MesQueUnClub96 Będzie po karnym Błaszczykowskiego w 2091
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart Najbardziej to powinien chcieć rozmawiać Brooklyn
2
@MesQueUnClub96 @fart Picki Lakers to się nadają do niczego.Jakbym był Atlantą to bym chciał DLo ale tez Reavesa.Austina bym zostawił a Russella dalej pchnął za jakieś picki.
1
Pytanie kto się skusi.
0
@bartekvisca Po wszystkim z 4 na czysto ale patrząc ze jestem dosyc młodą osoba to i tak spoko
1
@NeroTFP1 Tak Steph Kd i LeBron maja byc
1
@NeroTFP1 Z tego co mowi sie to pojada weterani
0
@barcelonaLM Tez mi się tak wydaje tzn wątpie by był w stanie powtórzyc drugi raz taki mecz
1
@mekston Tutaj w sumie miał swoje piłki w tym secie ale tez Zverev bardzo solidnie grał.Szkoda tego 1 gema gdzie dał się przełamać.
2
Sasza Zverev pokonuje Carlosa wynikiem 3:1 i to on zagra z Medem o finał AUS open.Zasłuzone zwyciestwo.
0
@mekston Teraz Garros więc pewnie lipa i Wimbledon moze mu najdzie
1
@MesQueUnClub96 Zyciowa szansa dla Huberta na finał WS
1
@mekston Troche na własne życzenie bo swoje szanse miał ale no cięzko jest u niego z tym podaniem niestety