Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sasza Zverev pokonuje Carlosa wynikiem 3:1 i to on zagra z Medem o finał AUS open.Zasłuzone zwyciestwo.
0
@mekston Teraz Garros więc pewnie lipa i Wimbledon moze mu najdzie
1
@MesQueUnClub96 Zyciowa szansa dla Huberta na finał WS
1
@mekston Troche na własne życzenie bo swoje szanse miał ale no cięzko jest u niego z tym podaniem niestety
0
No i Sasza będzie serwował po mecz.Troszke szkoda tego gema.
0
Uciekł Sasza bo był bliski przewalenia 40:0.
1
@agaFCB Czemu one wgl są grane ale no to Carlos
0
@kuz Pytanie czy on będzie chciał odejsc bo kontrakt chyba długi
2
Westbrook zgubił buta ale trójke trafił.
0
@barcelonaLM Wlasnie gdzie on jest
4
@barcelonaLM Jeden z najlepszych meczów Carlosa w karierze
1
@mekston Szkoda tego 1 gema bo mógł ustawic drugiego seta ale no lepiej to niz nic
0
To niezły set się zaczyna xD 2x przełamania.
1
@mekston Ale boli ten punkt przy 30:15
0
Sasza łamie Carlosa i zaczyna od 1:0.
1
@barcelonaLM Z uśmiechem przedewszystkim
1
@mekston Dominacja genetyczna w tiebreaku
5
Jakim cudem wyciągnał tego seta Carlitos to wie tylko on.Tyle razy był liczony i juz był na deskach.Niesamowite. @mekston @barcelonaLM
1
@mekston Czemu takie decyzje to ja nie wiem...
3
Tiebreak o pozostanie w turnieju Carlosa.
1
@mekston Brakuje czasem chłodnej głowy ale z drugiej strony czy powinno to dziwic w wieku 20 lat
0
@mekston +kazde podanie Carlosa wygląda na strate meczu
0
@JimMorrisonFCB Ale ma komfort jednak 2 setów
2
Sasza pięknie gra kątowo dziś.Nie ma tam moze jakiejś mega mocy ale idealnie z precyzją.
1
@mekston Ten % wgl jest chory przez cały mecz
1
@budel17 Bez przesady,to tylko jeden gem
1
@mekston Cudownie to zrobił
3
Pierwsze przełamanie Carlosa w tym meczu xd @mekston
0
@barcelonaLM Imprezy wielkoszlemowe to jest to co ich rózni bo Jannik póki co cwiercfinaly i jeden polfinal Wimbledonu.To musi przełamac przedewszystkim tzn jakis finał zrobić
0
@barcelonaLM W 2024?No ta bo był jeden turniej xD