Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Musiałby osiagnąć jakis sukces wielkoszlemowy a bedzie ciezko mu z Novakiem
0
@mekston Troche napewno to dziala na glowe bo jednak musi sam w takim wieku podejmowac decyzje i reagowac na biezaco
0
@mekston Nie ma punktu zaczepienia w tym meczu.Carlos już sam się gubi i wyrzuca okrutnie.No to napewno będzie mocna lekcja
2
@Popitek12 Hubert dostanie dziką karte za Sinnera
3
@Popitek12 I Hurkacza
2
Za dobrze dzisiaj gra Zverev i chyba bedzie trzeba uznać wyższosc rywala.Zbyt równy pod każdym względem.
3
@budel17 Kazdy mecz jest inny a Sasza dziś wybitny
0
@JimMorrisonFCB Robi wrazenie
0
@barcelonaLM Jesli zaraz bedzie 0:2 to bedzie ciezko to odrobic z takim Zverem
0
@FcPortoFan1999 Który jezdziec jest najlepszy
1
No takiego Zvereva to ostatni raz chyba mozna było zobaczyc jak wygrywał igrzyska z Novakiem.Rewelacyjnie dzis gra.
0
@mekston Dopiero teraz cos sie udalo zrobic
1
@mekston No tak serwowac to nie moze napewno xd
2
Stary koszmar Carlosa czyli jego serwis a u Saszy blisko 90% na pierwszym serwisie.No ciekawie sie zaczyna.
0
@qbuteq Gral z top3 tenisistą i uczestnikiem stalym półfinałów i finałów WS
3
Med w półfinale Aus open.
1
@mekston No takkk
3
No i w piz wylądował
3
@MesQueUnClub96 On wie ze ten mecz jest do wziecia
0
@Colon Od poczatku Colonie jestes
8
@MesQueUnClub96 Ta widzialem cie wlasnie
4
Hubert doprowadza do 5 seta no no ladnie
0
@MesQueUnClub96 No ja myslalem ze Hubert bardziej bedzie miazdzyc swoim podaniem
0
@MesQueUnClub96 Rusek dzis slabiutki jak na niego
1
@MesQueUnClub96 Za duzo w tym meczu Hubert zmarnowal swoich szans dodi.
2
Lepszy tenisista by odeslal dzis Meda do domu.Strasznie nierowny jest dzis Hubert i spora ilosc bledow i to takich prostych plus dzis nie wyglada na jednego z najlepiej serwujacych na swiecie.Szkoda. @mekston
0
@MesQueUnClub96 @Misugi14 Musze troche snu złapac by funckjonowac na reszte dnia
1
No tego seta Hubert ma ale trzeba iśc spać niestety by o 10:45 wstać.
1
Nie no Hubert jak XD
2
Szkoda tego tiebreaka bo był on do wzięcia.Med trochę pokorzystał na błedach Huberta.