0

@barcelonaLM Musiałby osiagnąć jakis sukces wielkoszlemowy a bedzie ciezko mu z Novakiem

0

@mekston Troche napewno to dziala na glowe bo jednak musi sam w takim wieku podejmowac decyzje i reagowac na biezaco

0

@mekston Nie ma punktu zaczepienia w tym meczu.Carlos już sam się gubi i wyrzuca okrutnie.No to napewno będzie mocna lekcja

2

@Popitek12 Hubert dostanie dziką karte za Sinnera

3

@Popitek12 I Hurkacza

2

Za dobrze dzisiaj gra Zverev i chyba bedzie trzeba uznać wyższosc rywala.Zbyt równy pod każdym względem.

3

@budel17 Kazdy mecz jest inny a Sasza dziś wybitny

0

@JimMorrisonFCB Robi wrazenie

0

@barcelonaLM Jesli zaraz bedzie 0:2 to bedzie ciezko to odrobic z takim Zverem

0

@FcPortoFan1999 Który jezdziec jest najlepszy

1

No takiego Zvereva to ostatni raz chyba mozna było zobaczyc jak wygrywał igrzyska z Novakiem.Rewelacyjnie dzis gra.

0

@mekston Dopiero teraz cos sie udalo zrobic

1

@mekston No tak serwowac to nie moze napewno xd

2

Stary koszmar Carlosa czyli jego serwis a u Saszy blisko 90% na pierwszym serwisie.No ciekawie sie zaczyna.

0

@qbuteq Gral z top3 tenisistą i uczestnikiem stalym półfinałów i finałów WS

3

Med w półfinale Aus open.

1

@mekston No takkk

3

No i w piz wylądował

3

@MesQueUnClub96 On wie ze ten mecz jest do wziecia

0

@Colon Od poczatku Colonie jestes

8

@MesQueUnClub96 Ta widzialem cie wlasnie

4

Hubert doprowadza do 5 seta no no ladnie

0

@MesQueUnClub96 No ja myslalem ze Hubert bardziej bedzie miazdzyc swoim podaniem

0

@MesQueUnClub96 Rusek dzis slabiutki jak na niego

1

@MesQueUnClub96 Za duzo w tym meczu Hubert zmarnowal swoich szans dodi.

2

Lepszy tenisista by odeslal dzis Meda do domu.Strasznie nierowny jest dzis Hubert i spora ilosc bledow i to takich prostych plus dzis nie wyglada na jednego z najlepiej serwujacych na swiecie.Szkoda. @mekston

0

@MesQueUnClub96 @Misugi14 Musze troche snu złapac by funckjonowac na reszte dnia

1

No tego seta Hubert ma ale trzeba iśc spać niestety by o 10:45 wstać.

1

Nie no Hubert jak XD

2

Szkoda tego tiebreaka bo był on do wzięcia.Med trochę pokorzystał na błedach Huberta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?