1

Pewnie juz za kilka dni temu Zerbiemu nikt będzie pamiętał że dostał 4:0 od Luton a jakby w Barcelonie przegrał z Almerią tak dostał to już by go wieszali.Na tym polega różnica ze on w Brighton moze sobie pozwolic na takie wyniki bo wynagradza gra ofensywną a tutaj kazdy mecz to weryfikacja.

0

Eze za 100mln w lato do Chelsea/United


0

@HypeR No moim zdaniem Pattinson nie ma startu do Bale'a ale to kwestia preferencji.

0

@MESSIah16 Mega szacun

3

@MESSIah16 Najlepszy Batman w historii kina

2

@Emhyr Ludzie go chcą bo gra ofensywnie ale nie patrza na to ze nie ma presji a jak w Barcelonie przegra mecz to się skończy

0

@LjakRoberciik Teoretycznie wygrala wczesniej jakis konkurs w dominuajcy sposob

0

@LjakRoberciik No mysle ze fajna opcja dla koneserów rzutów za 3

3

Ale Stef zezłomuje Sabrine


0

@MesQueUnClub96 Jakiego iphona masz

0

@takisobiektos Jokic mimo ze wybitny to jakos az tak nie grzeje a SGA dziwne

5

Najlepiej sprzedające sie koszulki w Nba w sezonie23-24.

2

Brooks vs LBJ


6

Fajnie by było.


1

@mekston Misiaczek jak Carlos Alcaraz

2

@MesQueUnClub96 Nie za duzo tych pytan dodi

1

@MesQueUnClub96 Bruce Wayne

0

@MesQueUnClub96 Dobrze wiesz o co chodziło

0

@MesQueUnClub96 Nie no dodi jestes i tak

3

Alcaraz vs Sinner


0

@macio_944 Lepiej mi wytłumacz czemu masz 1 dzien w serwisie

3

Ale się gra tam u Cristiano w lidze.


3

@FcPortoFan1999 Bosak raczej nie ma problemu odpowiadać na niewygodne pytania ale Mazurek bardzo często chce grac szefa i cięzko się to ogląda

2

@macio_944 Ostatnio widzialem Mazurek ciśnął w rmf Krzysia Bosaka a jako że lubie Krzysia to mi podpadł

7

Najgorszy sort lasek


0

@Emhyr Zobacz sobie pierwsze mecze jego.U mnie osobiście on nigdy nie był wybitny czy słaby.Po prostu rezerwowy bramkarz którego mogłoby nie być bo niczym się nie rozni od większosci rezerwowych.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem ale po prostu przedstawiam jak działa futbol na rambli

9

Niesamowite jak szybko opinia się zmienia.Pena po pierwszych meczach był wychwalany i że jest godnym zastępstwem Marka a dzisiaj jest jednym z najgorszych GK w historii futbolu.Jednak gadka ze jestes tak dobry jak twój ostatni mecz zawsze wraca.

0

Oczywista oczywistość.


0

@NeroTFP1 Nie ma zbyt dużo opcji a nie są to zbyt atrakcyjni zawodnicy.Sprany weteran CP3,Klay któy juz jest po drugiej stronie rzeki i Wiggins który ma mizerny sezon i problemy ze soba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?