3

Bayer Alonso jeszcze nie przegrał żadnego meczu w lidze a zaczął się luty.Wielka kariera trenerska przed nim i moze Liverpool od next sezonu.

1

Zion o Victorze


2

@Barcanajlepszyteam Były głosy ze jest najlepszy w Premier League i według mnie jest dobrym stoperem ale nie najlepszym

2

Ale młodziak kosi.


17

Oj tak.Gniazdeczka zawsze niedoceniane.


1

@mekston Powiem tak po tym 1:1 z Novakiem na RG on mógł to wziąć.Zaczął grac na giga poziomie i szkoda ze tego nie wytrzymał.

5

Richarlison ma w tym sezonie więcej bramek niz Saka,Rashford czy Darwin.Beka ale trzeba oddać ze wrócił z kapitalną formą w tym sezonie. @mekston

1

@mekston Obiektywnie
1.Rafa Nadal
2.Carlos Alcaraz
3.Robert Kubica
4.Mariusz Pudzianowski
5.Jeremy Sochan
6.Mike Tyson
7.Kamil Stoch
8.Roger Federer
9.Janik Sinner
10.Cristiano Ronaldo

1

@mekston No dalej twierdze ze mączka to jest nawierzchnia pod Carlosa

1

@macio_944 Nie ja wybierałem godzine macio,dobrej nocy

2

Zion vs obrona San Antonio

1

@macio_944 A ja na spanie bo trzeba wstać o 11 na zakupy

0

Taki geścik a ile radości.


1

Biedny Trae.


0

@mekston GOAT ligi francuskiej czy za wczesno?

2

@mekston Wie ze musi troche zejsc ze swojego poziomu by dolaczyc do Barcy

6

Moze ogląda la bambe


1

@Comentateiro To zawsze jest zaszczyt.Wielu koszykarzy o tym marzy.

0

Kogo to obchodzi czy on kupuje ta pasztetową xd,troche wieje nuda od 20 minut

2

Reakcja Banchero na powołanie do meczu gwiazd.


4

@P33ck Pan Prezydent nie udziela zbyt wielu wywiadów więc posłucham ale nie jest to coś co mnie rzuca na kolana,zapomne o tym za jakąś godzine

8

Z kim sie Andrzej przyjaznisz?Z kolegami

0

Andrzej jak skonczy prezydentować to czekają na niego wielkie dzieła filmowe

1

@norbi77 Nie no on każdemu praktycznie przerywa XD

0

@kamilop Co z tego jak on nie da nic powiedziec,to jest asłuchalne

1

Lepiej by było gdyby to było Stan vs Duda

6

Ponad 100k ogląda ten wywiadzik.Ładny start kanału Krzyśka.

1

@Popitek12 Z la bamby wez sobie dziewuche

0

@takisobiektos @ranger3120 dev1ce by trafił,klasyk

2

Ale zawalił Hades ta koncówke Ence...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?