Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bayer Alonso jeszcze nie przegrał żadnego meczu w lidze a zaczął się luty.Wielka kariera trenerska przed nim i moze Liverpool od next sezonu.
1
Zion o Victorze
2
@Barcanajlepszyteam Były głosy ze jest najlepszy w Premier League i według mnie jest dobrym stoperem ale nie najlepszym
2
Ale młodziak kosi.
17
Oj tak.Gniazdeczka zawsze niedoceniane.
1
@mekston Powiem tak po tym 1:1 z Novakiem na RG on mógł to wziąć.Zaczął grac na giga poziomie i szkoda ze tego nie wytrzymał.
5
Richarlison ma w tym sezonie więcej bramek niz Saka,Rashford czy Darwin.Beka ale trzeba oddać ze wrócił z kapitalną formą w tym sezonie. @mekston
1
@mekston Obiektywnie
1.Rafa Nadal
2.Carlos Alcaraz
3.Robert Kubica
4.Mariusz Pudzianowski
5.Jeremy Sochan
6.Mike Tyson
7.Kamil Stoch
8.Roger Federer
9.Janik Sinner
10.Cristiano Ronaldo
1
@mekston No dalej twierdze ze mączka to jest nawierzchnia pod Carlosa
1
@macio_944 Nie ja wybierałem godzine macio,dobrej nocy
2
Zion vs obrona San Antonio
1
@macio_944 A ja na spanie bo trzeba wstać o 11 na zakupy
0
Taki geścik a ile radości.
1
Biedny Trae.
0
@mekston GOAT ligi francuskiej czy za wczesno?
2
@mekston Wie ze musi troche zejsc ze swojego poziomu by dolaczyc do Barcy
6
Moze ogląda la bambe
1
@Comentateiro To zawsze jest zaszczyt.Wielu koszykarzy o tym marzy.
0
Kogo to obchodzi czy on kupuje ta pasztetową xd,troche wieje nuda od 20 minut
2
Reakcja Banchero na powołanie do meczu gwiazd.
4
@P33ck Pan Prezydent nie udziela zbyt wielu wywiadów więc posłucham ale nie jest to coś co mnie rzuca na kolana,zapomne o tym za jakąś godzine
8
Z kim sie Andrzej przyjaznisz?Z kolegami
0
Andrzej jak skonczy prezydentować to czekają na niego wielkie dzieła filmowe
1
@norbi77 Nie no on każdemu praktycznie przerywa XD
0
@kamilop Co z tego jak on nie da nic powiedziec,to jest asłuchalne
1
Lepiej by było gdyby to było Stan vs Duda
6
Ponad 100k ogląda ten wywiadzik.Ładny start kanału Krzyśka.
1
@Popitek12 Z la bamby wez sobie dziewuche
0
@takisobiektos @ranger3120 dev1ce by trafił,klasyk
2
Ale zawalił Hades ta koncówke Ence...