1

@macio_944 Juz 18 bramek strzelil w tym sezonie a jego praca w obronie nadal jest bezcenna

0

@(L)iBarca Czy ja wiem.Wielokrotnie przegrywali z nimi.

3

@macio_944 Zawsze był świetnym pilkarzem i pobyt w Barelonie tego nie przekreśli.Czasem tak jest ze nie pasujesz do danego klubu.

10

0

A trzeba było trzymać tego Griezmanna i się dogadać ewentualnie na obnizke pensji.Wspaniały zawodnik.

4

Ale asysta Jude'a


2

3

7

@PatrychoO Rekin poczuł atmosfere i odpłynął

2

Gol Rekina


0

Tez to efekt x przepchniętych meczów Xaviego.Kiedys musiało sie to skończyć.

2

Balde sięgnął dna


1

@mekston To prawda

3

@Kazragore Stary niech oni jedną strzelą

1

@fart Wemby by zablokował

21

GOAT Laysy


0

@czudi17 Jesli tym składem sobie nie poradzą to chyba lepiej grać młodziakami w kazdym meczu i nie patrzec na wynik

2

@mekston Tymbardziej doceniam stabilną forme Carlosa w wielkich szlemach w tym wieku

3

Detroit ale pięknie poleciał.


0

@mekston No Ruud,Hurkacz,Zverev i pewnie Med z 3:2 więc bardzo close ale to tez cecha tych najlpepszych ze potrafią wymęczyć dany mecz

2

Med przejmuje mecz i pewnie piąty secik wleci dla niego.Dla Fina to już chyba za duzo a i tak dobry mecz zagrał.

0

@mekston Hubert w finale?

0

@mekston Pewny meda jestes?

2

Ale top10 męczy sie na tym szlemie.Masa przepychanych meczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Jaki wynik bedzie sukcesem dla Huberta na Aus open

2

Portland nie ma w tym sezonie zbyt wielu powodów do radości więc fajny game winner się trafił dzis z Nets.


2

@Astad Z tego co pisali tu ostatnio to będą mogli zagrac w LM razem z City

1

@MesQueUnClub96 Juz jest dodi

0

@BorzyKrzys Dziewczyna jakich wiele,idz spac Krzysiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?