1

Ciekawe czy nie chce miec sponsora czy nikt sie nie zgłasza.


7

@hayek Od kiedy dołaczyła do Clout (federacji frikowej) to jej twitter to mem xd

1

Żona posła PiS.


1

@takisobiektos Hawks powinni żądać Dlo i Reavesa

0

Super opcja dla Lakers.


5

@MesQueUnClub96 Lewy strzeli bramkę raz na rok piszesz ze zamyka mordy.Novak wygra turniej napiszesz 20 postów w 1 dzien ze jest goatem.Dlaczego zarzucasz cos innym jak dokladnie taki sam jestes.Nie mam problemu ze ktos skrytykuje Carlosa ale to co ty robisz jest po prostu czesto smieszne.Najpierw mowiles ze przebija mocno pilke,potem ze wygrywa na farcie a teraz ze ma zalosna drabinke gdzie twoj idol mial jeszcze gorsza.Lubie dyskusje ale na poziomie a z toba często dodi to jest rynsztok intelektualny.Ide spac bo w poludnie mam mecz yoo.

6

@MesQueUnClub96 Bo jesteś hipokryta gdzie jednemu mówisz o slabej drabince a drugiemu nie

3

@MesQueUnClub96 Nie pisales wtedy ze Novak ma zalosna drabinke

5

@MesQueUnClub96 @mekston czy dodi pisal coś o drabince Novaka na Us open2023?

2

Hubert widze klasyka na wielkim szlemie

0

@Witekk10 Alcaraza zobacze z seta i spanko

4

A rzuce se 25pkt w jedną kwarte.


2

@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie

1

@takisobiektos Szkoda ze Coco teraz

0

@MesQueUnClub96 Mannarino ma 35 lat i juz jest po 2x 5 setówkach.Srednio to widze dla Francuza dodi.

0

@mekston Na Sheltona z Novakiem w sumie tez czekam bo obaj sie nie lubia wiec moze byc fajnie

2

@mekston Legenda rambli niejaki Taylor Fritz zmierzy sie z greckim Bogiem Stefanosem.Zacieram rączki na ten spektakl.

34

Czasami mam wrażenie ze ten profil prowadzi jakiś 13-latek z 6b.


0

Pop


1

Slabiutki mecz Rodrygo i Viniciusa.Jednak mozna ich efektywnie przystopowac i bronic.Cholo powinien dac coaching Xaviemu pod tym wzgledem.

5

Troche wstyd


1

@macio_944 A szczypał Antuana po kostkach a on troche jak Lio twardo na nogach i lewa bomb

20

Obejrzyjmy to jeszcze raz bo naprawde ładna akcja.


0

Uwielbiam braci Giannisa.


7

@Faro Mecz meczowi nierówny

9

To ze Atletico wygrało to jedno ale że oni piłkarsko beda lepsi to duze zaskoczenie.Zasluzone zwyciestwo.


1

@macio_944 Juz 18 bramek strzelil w tym sezonie a jego praca w obronie nadal jest bezcenna

0

@(L)iBarca Czy ja wiem.Wielokrotnie przegrywali z nimi.

3

@macio_944 Zawsze był świetnym pilkarzem i pobyt w Barelonie tego nie przekreśli.Czasem tak jest ze nie pasujesz do danego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?