Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@barcanawieki To bardziej z sentymentu.To jedna z największych legend Barcelony i ikon futbolu.Człowiek chciałby żeby lepiej sobie radził ale to za duże buty dla niego.
3
Piękny rzut Dame'a na zwycięstwo.Dame Time.
7
Nie ma nic lepszego niz powazna mina i podniesiony głos Andrzeja.
0
@kamiVeB Dembele wiedział ze titanic tonie i uciekł
6
Ojciec chrzestny
1
@Xpert77 Od czasu do czasu zerknę i trochę w kratke.Mają mecze gdzie przyjemnie się patrzy a zaraz przepychanie.LM ich zweryfikuje tak naprawde
1
@Culer9002 niestety tak
0
Lens Frankowskiego juz 0;2
9
Mecz praktycznie wyjasniony pod koniec drugiej połowy to już mogł dac pograć brazolowi.
0
@parpe Xavi to juz sam jest pogubiony w tym wszystkim.Pewnie chciałby coś zmienić ale to go przerasta.
0
@parpe Szkoda mi było Nasha wtedy.Po prostu nie był na to gotowy a jeszcze dostał taki zespół iście gwiazdorski.
5
Są piłkarze którzy odmówiliby a tu klasa.
9
Chyba najgorszy dzis zawodnik a konkurencja spora
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tez prawda.Niesamowity spokój i doswiadczenie.
16
W punkt
3
Mógłby wpuscić Vitora za Lewego bo i tak jest po meczu to trzyma do konca...
0
Kounde uratował Xd
3
Prezes po 4 bramce
1
Ale co Kounde wyłozył piłke Rodrygo to jego
3
Moze w ten sposob trzeba pomyslec
0
I takie to granie.Klepu,klepu a tu 30 sekund i bramka.Ciezki ten mecz.
1
Niesamowite jak łatwo Real jest w polu karnym Barcelony.Kilka podan i cyk cos mozna z tego zrobić.
1
Gundogan jaki babol o.o
0
Po co ta ręką tak pracował Araujo to tylko on wie.Najgłupsze karne.
https://x.com/d7em10_R/status/1746617525675151653
2
@barcelonaLM Dlatego kwestia tego czy sedzia da czy nie.Oba sa na karnego
0
Vinicius bez formy z 3 bramkami z Barceloną.Futbol.
3
@michal26 Bardziej wina Araujo,dał arguemnty
2
Ale głupota Araujo
0
Ulala Roberciikk