Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Widać że idolem tego gościa jest David Villa
0
@FCB_dimiC Zgadzam się
0
Kiełbasa krakowska podsuszana
4
Usman po co ci głowa
1
Piękne info z tym Dembele, piękne. W końcu się skończy gadanie o mitycznym chaosie, który robi na boisku xD
7
@bartas97 Niech gonią Real*
5
@KibicBarcy123 Fenomenalny to był David Villa, a nie Usman Dembele
23
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271996896_2116216238552773_5940444421352533031_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=48do3If-SGkAX_xtX0u&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=00_AT9czSGO95c5Lm5HvT7GqRqJ_8jWU4IXn_-hr6YWm5QhMQ&oe=61EAE345
Nie odbierajcie
1
W końcu La Rambla to fizyczny portal
27
@DaPidejpi XDD dobre dobre
1
Jeśli Juve nie przedłuży kontraktu z Dybalą, to będzie kolejna cegiełka do upadku klubu. To jest jakiś marazm, filozofia wyrzucania wartościowych zawodników i wymieniania ich na kasztanów, którzy są tańszymi opcjami. Ja rozumiem, że Paulo przez ostatnie lata stał się szklany, ale gość biega w każdym sektorze boiska, przechodzi przez niego większość akcji, dynamizuje grę, strzela, on gra wszędzie, ale jest otoczony drużyną parodystów. W obecnym bagienku Juve ciężko jest mocno lśnić.
0
@DaPidejpi Merdacze, znaczy Inter
12
@Hubsao Co masz zadane?
0
Ale Alex Sandro to jest łak
0
Dlaczego ten Real to takie mendy i świnie są?
15
@barcelonaLM Kiedy zaczynasz płacz już przed meczem, 200iq
3
@Michu94 Niech się zawijają w końcu z tego klubu, o to tylko proszę
1
@Djzordon Jak potem czaruje na boisku to tak
6
Najpiękniejsza liga na świecie
1
Hahahahah, legendarny DE SCIGLIO
11
@PatrychoO Jak za Koemana nie dali rady to raczej nie, ale regularnie mogą wygrywać niestety
1
@priest9999 LM to akurat nie wygrał
0
@FC1899Barca O kurde ta muzyka, aż się poczułem jak w 2012
0
Wszedłem na flashscore i brama akurat, sorry
0
Jest i Usman świiis kiwka
1
@Danny Gaucho @PatrykBarca @Rust_Cohle @Medium Wiadomo, jego kariera, pewnie już jest syty, ale dziwnie będzie bez niego w Serie A.
4
No tego Insigne w Toronto to się nie spodziewałem, here we go już siadło
6
@VeB 1899 Jest głupi
14
@jokerfcb1899 Wiadomo, że Tobey
6
Lukaku nieźle odklejony jest, Ibra wiedział