Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG i Chelsea proszę się ogarnąć
2
Ibra to jest bestia
0
@badurraf No i gitara
5
@daniel32778 Po to żeby Gavi nie grał na skrzydle
3
Dusze diabłu sprzedam jak Zidane żeby ktoś ten Bayern zlał w końcu konkretnie
0
@RobiS Sopranos>
3
@PatrychoO Najlepszy biegacz w dogrywkach
0
Vlahovic forma mutant
4
@Pawel13sz Ale Czeryszew wtedy owacje dostał xDD Piękny moment
2
@Pilka_jest_okragla Gdyby został to zgarnąłby ZP na spokojnie, ale jest jak jest
0
@Rust_Cohle Nie musisz trzymać staremu latarki jak uciekł do lasu piwo pić
0
@FC1899Barca Iker to na kolegów z Realu głosował jak Barca i Messi rozjeżdżali wszystkich, więc niech się uspokoi
12
@FC1899Barca Panie nie kompromisuj się pan
19
@DaPidejpi Ja nie czaje serio, przecież ten opłatek, który dzisiaj Lewy dostał to jest kpina. Daliby mu za ten 2020, każdy byłby zadowolony i marketingowo oraz PR'owo byłby to strzał w dychę. Banda błaznów.
67
Co cię boli? Czy aż tak cię to boli? Że Leo Messi jest najlepszy w historii?
7
Ale łzy podeszły do oczu jak Luis wręczał Leo te ZP, wszystkie piękne chwilę przed oczami
4
Piękne to było euro i piękna była Italia
0
Widzę śmiejącego się Leo z Luisem i chyba ktoś akurat cebule kroi obok
1
@barcelonaLM Pedri z wujasami
4
@Jakchcesz Losowanie złotej piłki, w sumie trafne określenie
1
@DaPidejpi Dla mnie najlepszy mecz Barcy jaki oglądałem
0
@Stasiuburza Akcja przeciw przemocy wobec kobiet w Italii
0
@BarcaInfo Patrice Evra jak ja go.. nie lubię
1
Ale bym sobie takiego Griza obejrzał za Depaya
7
Abde to jest piękny chłopak
1
Najpierw nie sprawdzili karnego, a potem Dybala trafił w poprzeczkę z wolnego i 120 polskich złotych do wygrania zrobiło adios
0
@Rust_Cohle Ja żałuję, że najpierw 2 nie ograłem, więc poogarniaj tam sobie
5
@lucas/catalan Za bycie erosomanem
2
@DaPidejpi Pięknie ich somsiad wtedy rozjechał, lubię do tego wracać
4
@Emhyr Nie grał bo mieliśmy problem bogactwa na jego pozycjach