Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mogliby grać do wtorku, a i tak nic nie strzelą
1
Zabierzcie tego de Jonga błagam
0
A trzeba było na melanż jechać
0
@Kurkmen Ja bym chciał żeby klub zmienił
0
@Kredon W dwóch bramki, a w trzecim moje ostatnie 2.85zl czysto na Real żeby nie wygrali
3
Jak ktoś ma konto na lvbet, to tutaj jest kodzik na freebecik, chyba 20zl: DERBYLVBET
64
Przynajmniej są emocje przed tym meczem, a mianowicie strach
4
@Rust_Cohle Semedo czuwał
0
Hahahahaha, Nelson Semedo to jest król
0
I nie strzeli to Leeds, idź pan
1
@Kamilos84 a Chelsea ma 9 meczów, 22 punkty i bilans 23-3, można się zachwycać
11
@DaPidejpi Spojrzałem na koszulkę Luisa w pokoju i chyba ktoś obok zaczął cebulę kroić
2
@DaPidejpi Tej scenie brak jego luzu luzu
1
@DaPidejpi Stylówka z LFC nie do podrobienia. Wiadomo, w Barcelonie przeginał, ale na Anfield.. Gość rozgrywał, kreował, rozdawał ciasteczka, walił bramki z połowy, aż czacha dymi. Dla niego te mecze oglądałem.
1
@fart Od dawien dawna
0
Ciężary, ale powinno być tu minimum 2:0 gdyby Fati nie świrował pawiana
0
Kołczinio cała strefa wolna, a ten pcha do Fatiego, big brain time
0
Teraz można oglądać
0
Dest gra lepiej głową niż Luuk
1
Spokojnie zaraz się rozkręci
0
@Mario96w Ale teraz jest mutant gościu
5
Ale Salah to ma forme mutant
1
@Rust_Cohle Trzeba go wyjaśnić po lekcjach
1
@Rust_Cohle Rób looouda
2
@TylkoBarca7273 Nauczcie się wklejać te linki parobasy
4
@kuz Jak nie miał pierwiastka magii jak w United czarował konkretnie
11
W Barcelonie po miesiącu też by nie był
3
@DaPidejpi Enkor niby taki fit, a widziałem jak ostatnio za sklepem tatry łoił
0
@xVENUMx Jak w kieleckim
1
@Rust_Cohle Najpierw to, później to, big brain