1

I tak to jest, piłka skończyła dawać radość

1

@SinMistico Boli Cię wielki Cholo

1

Pewnie fajnie tak mieć trenera jak Atletico

1

Jak Cou nic nie grał, to co o Memphisie powiedzieć

12

Marzyłem o tej chwili..łzy lecą, celny strzał oddany, lecimy po tryplet

1

Tak jak czułem, trójkę nam niestety zapakują, po nocach się ta cyfra już śni

12

Suarez jak gra przeciwko tobie to wku...a potężnie xD

1

Ale młyn tu będzie, może z trójkę zapakują

1

@Rust_Cohle zrób coś z tym vallecano

5

@FC1899Barca Mati widać po mnie

1

@Gaz On jest wypożyczony

1

@MesQueUnClub_87 A mówiłem Ci że praca w domu publicznym to nie jest dobry pomysł

0

Przełączenie na juve było najlepszą decyzją

0

Nie wiem czy wytrzymam oglądać drugą połowę tego czegoś, paskudny futbol

0

XDDDDDDDDDD haahha

0

Seeeeeergi Roooooooooooobertoooooo

0

@Encore Co Ty z tym avatarem zrobiłeś

2

@KrystianR To co było na boisku, zostaje na boisku

1

@macio_944 Oj kupi się te książkę i w końcu po latach coś przeczyta

3

Ale bym takiego Pedro na skrzydełku obejrzał. Kiedyś człowiek przez ten problem bogactwa aż tak go nie doceniał.

1

@Rust_Cohle Ja już po meczach z 18:45 zakończyłem przygodę xD

3

@macio_944 Dokładnie, on powinien u Pepa śmigać, nie te kluby

0

Verratti fachure gra

0

To niezły Inter

4

@TR3YWAY W sam raz na raz

1

@Kondziubarca Trzeba coś od niego wziąć w końcu to mu nie siądzie

0

@Dojaar A kto przecenia Felixa?

1

@don'T.R.I.P.e Jeszcze piłkę mu zabrać i betonowe buty dać, ciekawe co pokaże

0

Hahahaha, co to jest

0

Nie to są jaja jakieś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?