Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@kkbarca Piwo to jego paliwo
11
@LecimyPoMajstra Ale Leon pewnie niezainteresowany
33
@PatrychoO Najlepsze ślizgi na kolanach, Villa zawsze w serduszku
0
@Ironman Albo sprawią miłą niespodziankę albo wpadnie jakaś kasa, sytuacja win - win
0
@masq Drugi sezon sprawił, że łzy ciekły po policzku
2
Trzeba będzie rzucić jakiś kuponik na Bayern, ostatnie zaklęcie dzięki któremu wygramy
1
@patrykzmc2000 Nigel De Jong
0
https://fb.watch/7_8z72Pm27/
Piękna jest Serie A i ta szalona radość
0
@SamuraJack Będzie ciężko, ale top 3 na pewno siądzie
1
Benzema raczej króla strzelców robi lekko
1
@gumaz Reddsa malinowego obala
3
@AmigoBlancos Valencia to zawsze był taki zespół, który większość kibiców lubiła. Ja najbardziej pamiętam jak byli trzecią siłą tej ligi, oby im się udało wyjść z dołka.
0
@Woland10 Na farcie i strzelają z całej pety
6
@abram3k On ciebie też
0
@CatalanDream Wystarczy pochwalić Ronaldo i rusza kolejna wojna la ramblowska
0
@Hanok Ale jakim wrogiem numer jeden? Jak zwykle wyolbrzymianie w każdą stronę się tutaj pojawia. Poszło parę komentarzy wyjaśniających największych visca łebków, niektórzy mają swoje przemyślenia, a niektórzy po prostu doceniają jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Nikt tu wroga z Messiego nie robi.
5
@sebasek99 On sprawił, że odpaliłem sam z siebie mecz United, to jest cos
2
@marcin62 Oj days gone piękna giera
2
No Kean za bystry nie jest
7
Hattriczek by siadł, nie ma co ukrywać
53
Piękny, symboliczny moment, a stare chłopy na rambli płaczą jak dzieci bo CR7 ośmielił się strzelić do tej bramki i trafić
0
@Vebrol To niezły news
2
Ale że remake KOTOR'a? Ja cie krynca
5
@barcelonaLM Ja to bym chciał w końcu jakiś klasyk chociaż to 1:0 wygrać xD
0
@Encore Legenda klubu
1
Grealish nowym wrogiem La Rambli
0
@jedrek7000 Seba spokojnie
1
@Firestone I jego De Jongi też są debeściak
0
@MarioVeB! Oby mu się wiodło w Atleti, na zawsze w sercu
0
@Garbatyy Głowa urwana by była