Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Survier Spoko opcja dla Espanyolu Barcelona
0
@gumaz Czyżby Romero znowu z jakimś przestrzelonym info?
3
@Woland10 Ile Ty chciałbyś dać za gościa, który ma 37 lat i rok kontraktu? Podoba się ludziom, bo to powrót legendy, wracają wspomnienia z dawnych czasów. Poza tym dalej jest marketingową bombą i gwarantem minimum 30 bramek.
2
@Woland10 Po prostu Brait to lepszy piłkarz
1
@SamuraJack Don't do that.. Don't give me hope
4
@Deviler Zawsze mieliśmy łeb do interesów
5
@VeB 1899 Grałby za wielkiego Brejta
2
Już się boje jaką legendę kupimy
6
@Cvzx "Gdy celebruję bramkę, zatykam sobie uszy i zamykam oczy, pokazując, że nie interesuje mnie krytyka. W ten sposób również w skupieniu przygotowuję się do najlepszej gry."
1
Przecież nikt poważny tego z Alcacerem nie podał, co jest
0
@masq Chłopie na ig lecą wyzwiska od psycholi i degeneratów, a Ty o krytyce piszesz
5
Powiem tak, piękny Giroud był dostępny za groszaki, tego nie przeżyje, za cudowny widok by był w koszulce Barcelony
0
@BorzyKrzys Na razie, to się na to patrzeć nie da. Może trzeba im dać czasu żeby cynizm Maxa wlał się ponownie w ich dusze i teraz pojadą z Milanem oraz Napoli 1-0. Kadra to dalej jest tartak z kilkoma zawodnikami, którzy mogą błysnąć, więc ciężko coś wróżyć.
3
@Uukasz_93 Ten bramkarz wiedział, że to może być ostatnia taka szansa
22
@Uukasz_93 Dobrze, że pół składu Barcelony nie robiło sobie z nim zdjęcia po finale Pucharu Króla
2
Oby Bayern miał litość
0
Panie daj pan tego Coutinho
1
No jest Alba cienki, nie ma co ukrywać
0
@puyol_presidend5 Widać, że GOAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Czy tylko dla mnie numery na koszulkach piłkarskich mają znaczenie?
2
@Djzordon Ale Carletto to Ty szanuj
3
To oficjalnie, teraz Rambla będzie płonąć przy każdym meczu United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Mimo wszystko spoko, że idzie do tego United. Jest to moment symboliczny, pewne zatoczenie koła. Takie pojedynki na Anfield i buczenie na maszynę to będą piękne powroty do przeszłości. Pozostało już niewiele sezonów z Messim i CR7, więc trzeba jeszcze coś pooglądać.
2
@Encore Bracia by się ponownie połączyli
0
@Encore To by było piękne, dajcie tego Pogbe
5
Szkoda, że już dryblować nie potrafi bo jak grał w United, to się tymi kiwkami jarało
13
@Criss18Barca Bo nikt się nie spodziewał, że Messi odejdzie z Barcelony, grał tu całą karierę, to musiała być największa bomba w historii piłki.
7
@Deviler Jeszcze teraz piłki będzie mu dogrywał De Bruyne czy Grealish, a nie Bentancur z Rabiotem xD
18
@tomek8756 Król Artur zawsze był najlepszy, wieczny szacunek
4
No to zrobią nam oro już w grupie xD