Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@marnow Ale Perez nie chce
0
@gumaz Łódź bałuty
0
@Gomess Tylko nie zakolak, Auba to już się nie nadaje do gry na poziomie
5
@igor69 Chłop ujawnia swoje fetysze na Rambli
10
@BarcaInfo Oooh, a lot of damage
3
Goatwaite w tym momencie skradl moje serce, przegenialna cieszynka
0
Nuno ma haka na City
0
@Chakalaka Goatwaite nas poprowadzi
0
@marcin000019 Marcin zapomniałeś napisać, że nie umie strzelać z dystansu
0
@clyde Na szczęście i tak populacja fanatyków Dembele spadła do minimum
0
@cat_r37 Tylko rzecznikowi klubowemu Ronaldowi można ufać
3
@cat_r37 Na konferencji Koeman wymienił go w gronie kontuzjowanych, pewnie nie jest gotowy w stu procentach
0
@QuaReL "Kogo tam oglądać" xD Piszesz jakbyś na mecz ekstraklasy miał iść
0
@Ghotti Ten Laca to jeszcze jakoś ujdzie, ale Auba to jest wrak piłkarza
1
@dawo17 Powinien, ale w tym klubie jest staż, robią jakieś głosowania i wychodzi ci Jordi Alba jako jeden z kapitanów
1
@AntekGriezmann Kupon mi uratowała i humor gituwa
0
@Wojtah Nie odpale
5
@amanter O chu.. no tutaj ciary poszły, największy piłkarz w historii futbolu
0
@Encore Bruno na kapitanie, ale siadło
0
Wrzuciłem Real na kupon, specjalnie dla La Rambli
3
@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos
1
A potem "where zmiany"
0
@PIWOSZ89 Z 5 meczów każdy na odwrót, ale inauguracja
6
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/232444454_4249868645106705_5850846784653864529_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gTb5V36c1zEAX9ohDvp&tn=L9XJUc6cCt-kBCs0&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=cc209230f2ae4f99a9ca0e545333dbec&oe=613AA7C2
Ajaj, widać tą nienawiść na twarzach jak to wszyscy piszą
2
@LuisSalvano Musisz im pomóc Luis, w Tobie nadzieja
1
@Ghotti Chyba każdy klub jakieś fajne zapowiedzi robi i filmiki, a my grafika z painta xD
0
@Dzemix111 Ciężko powiedzieć z pozycji robaka
0
Ramos na boisku to zwierz, ale prywatnie pewnie spoko gość z którym coś by się obaliło
3
@geass Ale jak to media nie piszą tylko prawdy? Ja w szoku
8
@DonMatteo901 To nie gra pod publiczkę tylko boiskowe emocje. Na murawie nawet z najlepszym ziomkiem możesz się ściąć. Chociaż taka nienawiść między piłkarzami też się znajdzie, np Suarez i Evra