Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@AntekGriezmann Pique to taki chad, że wyrwał Shakire pytaniem o pogodę
1
@Kgorecki2500 On ma takie mniejsze chyba, Dybala i Grealish też zawsze tak grali. Ogólnie bez nich sędzia nie wpuści na boisko.
1
@Kgorecki2500 Nie można grać bez ochraniacza
1
@HypeR Ja tu widzę więcej szydery z niego
2
Fajnie Memphis z tą 11 wygląda, mogłoby tak na stałe zostać
0
@FC1899Barca Jak to jest w końcu z tymi 20mln za to, że Kołczinio zagra ileś tam spotka? Gdzieś to było potwierdzone w końcu?
1
@Rust_Cohle Trochę lepszy pewnie jest, ale dalej nic specjalnego
1
@Deviler A po co nam drugi Dembele
3
@LeoMessiah Luca Toni - Italia i Henry - Francja
0
@TorSeV Wbijasz ledwo, a tu Zibi już gnojownicy narobił
1
@PatrychoO Cobra Kai jak karate kida oglądałeś
3
@barcelonaLM Łzy lecą po policzku
4
@KujaF Pod względem irytujących kibiców
0
@BorzyKrzys Już prawie pewniak, że Punk wbije do AEW, jedyne co jest wstanie mnie zmusić do ponownego śledzenia wrestlingu xD
0
@Mns21 Szczerze to nie wiem po co Max to ciągnie. Myślę, że większość kibiców wybaczyła Bonucciemu, wie, że odwalił, jest liderem i swoje zrobił. Ale pewnie to go tylko zmotywuje.
0
@cat_r37 Max to topka trenerów, a niektórzy ludzie dalej go nie doceniają. Pod koniec trochę się męczył, ale ciężko przez tyle lat w danym klubie się nie wypalić. Ta przerwa pewnie mu dała trochę nowych wizji.
2
@Encore Pamiętam jak się oglądało te jego wszystkie kompilacje z Santosu i potem próbowało świrować na boisku
2
@PatrychoO Te stroje właśnie zawsze będą mi się z Ibrą kojarzyć, piękne były
6
@Pilka_jest_okragla Przeciwieństwo Dembele, oby udało się obniżyć te pensje i będzie elegancko
0
@dzefrej234 Jak się uda, to piękna sprawa
1
@Nano22 Messi po zdobyciu Copa zmienia się teraz w gnojca i badassa, zero litości
3
@Rust_Cohle Bez Marcina nie ma co przejmować
9
@marko111122 Panie Areczku, niech się Pan cieszy, że może pracować
8
@tomek8756 I sam zapracował na to szczęście
1
@pinasmeister Fanboje Messiego nie lepsi są
0
@msmsms Z wujkiem jest podobnie
2
@AntekGriezmann Pieniądze... i trofea
0
@patry295 Nie wiem, może lubią tego wąsa
0
@AmigoBlancos chciałem coś na live rzucić, to dodałem Real jak wygrywali i było 1.90 na nich, no i cyk czerwo i 2-1 w łeb
2
@LambiPL Idealny przykład to Ted Bundy