11

@AntekGriezmann Pique to taki chad, że wyrwał Shakire pytaniem o pogodę

1

@Kgorecki2500 On ma takie mniejsze chyba, Dybala i Grealish też zawsze tak grali. Ogólnie bez nich sędzia nie wpuści na boisko.

1

@Kgorecki2500 Nie można grać bez ochraniacza

1

@HypeR Ja tu widzę więcej szydery z niego

2

Fajnie Memphis z tą 11 wygląda, mogłoby tak na stałe zostać

0

@FC1899Barca Jak to jest w końcu z tymi 20mln za to, że Kołczinio zagra ileś tam spotka? Gdzieś to było potwierdzone w końcu?

1

@Rust_Cohle Trochę lepszy pewnie jest, ale dalej nic specjalnego

1

@Deviler A po co nam drugi Dembele

3

@LeoMessiah Luca Toni - Italia i Henry - Francja

0

@TorSeV Wbijasz ledwo, a tu Zibi już gnojownicy narobił

1

@PatrychoO Cobra Kai jak karate kida oglądałeś

3

@barcelonaLM Łzy lecą po policzku

4

@KujaF Pod względem irytujących kibiców

0

@BorzyKrzys Już prawie pewniak, że Punk wbije do AEW, jedyne co jest wstanie mnie zmusić do ponownego śledzenia wrestlingu xD

0

@Mns21 Szczerze to nie wiem po co Max to ciągnie. Myślę, że większość kibiców wybaczyła Bonucciemu, wie, że odwalił, jest liderem i swoje zrobił. Ale pewnie to go tylko zmotywuje.

0

@cat_r37 Max to topka trenerów, a niektórzy ludzie dalej go nie doceniają. Pod koniec trochę się męczył, ale ciężko przez tyle lat w danym klubie się nie wypalić. Ta przerwa pewnie mu dała trochę nowych wizji.

2

@Encore Pamiętam jak się oglądało te jego wszystkie kompilacje z Santosu i potem próbowało świrować na boisku

2

@PatrychoO Te stroje właśnie zawsze będą mi się z Ibrą kojarzyć, piękne były

6

@Pilka_jest_okragla Przeciwieństwo Dembele, oby udało się obniżyć te pensje i będzie elegancko

0

@dzefrej234 Jak się uda, to piękna sprawa

1

@Nano22 Messi po zdobyciu Copa zmienia się teraz w gnojca i badassa, zero litości

3

@Rust_Cohle Bez Marcina nie ma co przejmować

9

@marko111122 Panie Areczku, niech się Pan cieszy, że może pracować

8

@tomek8756 I sam zapracował na to szczęście

1

@pinasmeister Fanboje Messiego nie lepsi są

0

@msmsms Z wujkiem jest podobnie

2

@AntekGriezmann Pieniądze... i trofea

0

@patry295 Nie wiem, może lubią tego wąsa

0

@AmigoBlancos chciałem coś na live rzucić, to dodałem Real jak wygrywali i było 1.90 na nich, no i cyk czerwo i 2-1 w łeb

2

@LambiPL Idealny przykład to Ted Bundy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?