Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Chiellini i Bonucci to jest duet legendarny i nie do podrobienia, piękni
3
Gigioooooooo co za szef, FORZA ITALIA DZISIAJ WYGRAŁ FUTBOL
2
Proszę azzurri, musicie to zrobić
8
Bonucci dzisiaj to szef totalny
0
Leeeeeeeeoooooonardo Boooonucci, jaaaaaazda
0
No i i luj, burza se wybrała moment idealny, pooglądane
0
Insigne poziom napoli odpalił
2
Giorgio dzisiaj wznosi puchar, nie ma innej opcji
FOOOORZA ITAAAAALIA
5
@VamosRakieta Dodatkowo ma błogosławieństwo od Messiego, który nazwał go crackiem.
Tylko Arsenal mógł takiego gościa wywalić.
0
@masq Pewnie chleją na wyspie
19
@DonMatteo901 Ci cisnący Messiego i Ronaldo są siebie warci
0
@Rust_Cohle Chiesa z CR7 był motorem napędowym cienkiego w tym sezonie Juve, ciągnął ten wózek bez kół i do tego zrobił przyzwoite statystyki. Euro w jego wykonaniu wyśmienite, więc z tą wygraną ligą top 10 by siadło
Spóźniony, ale jestem
0
@Pilka_jest_okragla Pepe dumny
0
@Katalonbar Mancini mówił, że Hiszpania to drużyna, która piłką gra najlepiej na świecie. Ciężko inaczej z nimi grać.
5
@Encore Ciro odwalił pajacerke z tym nagłym ożywieniem, ale Sterling to jest notoryczny symulant i oszust
0
Ja to bardziej niż tych angoli w finale, boję się ostrej drukarni, to będzie najgorszy przeciwnik
5
Gardziłem Anglią wcześniej.. i gardzę teraz jeszcze bardziej. Forza Italia całym sercem.
1
Gardzę angolami, co za wał
6
@Pitinho Inni też dostawali i jakoś nie trafiali do bramki
66
Luis Enrique:
"Zobaczyłem Chielliniego i Bonucciego w pojedynkach z Lukaku i pomyślałem: 'Może lepiej będzie zagrać bez napastnika, a zamiast tego mieć dodatkowego człowieka w drugiej linii'. Będę kibicował Włochom w finale".
Lucho? Top
1
@BorzyKrzys Jak przejdą Danie, to Italia im robi oro
0
@Encore No ja myślę, że jednak chciał coś udowodnić i wziął na siebie tego karnego. Byle się podniósł bo u niego właśnie psychika to największy problem.
0
@Encore Może sam chciał strzelać
0
@AmigoBlancos To może wymianka za Umititego
2
@konrad1661 I byś nie miał ręki
1
@DonMatteo901 Najtrudniejszy rywal, nie było szans na grę piłką. Myślę, że w finale rzucą się ostrym pressingiem.
0
Gra bez farta uja warta, ale mimo to.. FORZA ITALIA DO LONDYNU
3
Chiellini to jest szef
0
Berardi to jest sabotażysta totalny