0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Chiellini i Bonucci to jest duet legendarny i nie do podrobienia, piękni

3

Gigioooooooo co za szef, FORZA ITALIA DZISIAJ WYGRAŁ FUTBOL

2

Proszę azzurri, musicie to zrobić

8

Bonucci dzisiaj to szef totalny

0

Leeeeeeeeoooooonardo Boooonucci, jaaaaaazda

0

No i i luj, burza se wybrała moment idealny, pooglądane

0

Insigne poziom napoli odpalił

2

Giorgio dzisiaj wznosi puchar, nie ma innej opcji

FOOOORZA ITAAAAALIA

5

@VamosRakieta Dodatkowo ma błogosławieństwo od Messiego, który nazwał go crackiem.

Tylko Arsenal mógł takiego gościa wywalić.

0

@masq Pewnie chleją na wyspie

19

@DonMatteo901 Ci cisnący Messiego i Ronaldo są siebie warci

0

@Rust_Cohle Chiesa z CR7 był motorem napędowym cienkiego w tym sezonie Juve, ciągnął ten wózek bez kół i do tego zrobił przyzwoite statystyki. Euro w jego wykonaniu wyśmienite, więc z tą wygraną ligą top 10 by siadło

Spóźniony, ale jestem

0

@Pilka_jest_okragla Pepe dumny

0

@Katalonbar Mancini mówił, że Hiszpania to drużyna, która piłką gra najlepiej na świecie. Ciężko inaczej z nimi grać.

5

@Encore Ciro odwalił pajacerke z tym nagłym ożywieniem, ale Sterling to jest notoryczny symulant i oszust

0

Ja to bardziej niż tych angoli w finale, boję się ostrej drukarni, to będzie najgorszy przeciwnik

5

Gardziłem Anglią wcześniej.. i gardzę teraz jeszcze bardziej. Forza Italia całym sercem.

1

Gardzę angolami, co za wał

6

@Pitinho Inni też dostawali i jakoś nie trafiali do bramki

66

Luis Enrique:

"Zobaczyłem Chielliniego i Bonucciego w pojedynkach z Lukaku i pomyślałem: 'Może lepiej będzie zagrać bez napastnika, a zamiast tego mieć dodatkowego człowieka w drugiej linii'. Będę kibicował Włochom w finale".

Lucho? Top

1

@BorzyKrzys Jak przejdą Danie, to Italia im robi oro

0

@Encore No ja myślę, że jednak chciał coś udowodnić i wziął na siebie tego karnego. Byle się podniósł bo u niego właśnie psychika to największy problem.

0

@Encore Może sam chciał strzelać

0

@AmigoBlancos To może wymianka za Umititego

2

@konrad1661 I byś nie miał ręki

1

@DonMatteo901 Najtrudniejszy rywal, nie było szans na grę piłką. Myślę, że w finale rzucą się ostrym pressingiem.

0

Gra bez farta uja warta, ale mimo to.. FORZA ITALIA DO LONDYNU

3

Chiellini to jest szef

0

Berardi to jest sabotażysta totalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?