Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
63
@clyde A 90% La Rambli ma większe cycki od Ciebie
Musiałem
1
@Progressive Ja bym się nie obraził, w 2016 szalał
1
@masq Dla mnie ulga, w ostatnim sezonie momentami wyglądał jakby nie chciało mu się grać, a naszego środka pola by nie zbawił.
4
@PatrychoO Wchodzę poczytać sobie polityczne wypociny i obrzucanie się łajnem, a tu jakiś sport
3
@Yosemite Ten przód, bajka.
2
@amanter Mówił mi że jest w porządku
0
@clyde Ciasteczkowe topka
0
@szkutnik91 Potwierdzam legitność tego, przed chwilą sprawdziłem
5
Kup ktoś tego Dembele, śmieszny chłopak, czasem coś kiwnie, tanio
1
@LeoMessiah Domówki 10/11 i 14/15, łączą piękne wspomnienia z wyglądem.
7
Mimo tego, że Kun jest już wiekowy i podatny na urazy, to naprawdę jaram się tym transferem. Może nie tak jak kiedyś Suareza, ale jednak nie mogę się doczekać jego debiutu. Jak to mówi Marcin, LEGENDARNY zawodnik. Jeśli duński Nazario odda mu 9, to trzeba koszuleczkę kupić i ustawić koło tej Luisa z sezonu 14/15.
4
@JohnnyBarca Nie chcieli mu psuć prezentacji tymi paskudnikami na nowy sezon
0
@AmigoBlancos Allegri do Juve wraca
0
@AmigoBlancos A mówiłem panie, że jak here we go to oficjalka
2
@Yosemite Ja nie wiem, mnie tak śmieszy jak ktoś utożsamia Conte z ultra defensywnym graniem, zwykle powielanie stereotypu.
8
@kaamil1910 To my mamy jakiś styl jeszcze? Conte jest tak defensywnym trenerem, że jego Inter strzelił więcej bramek niż City
5
@Encore Takie odważne decyzje się szanuje. Szkoda, że Adaś w 2016 nie wpuścił Boruca.
0
@DonMatteo901 Kiedyś była piękna
3
Co tu się zadziało, piękna sprawa, brawo chłopy
0
@AmigoBlancos Jest here we go od Romano, więc odchodzi
0
Moreno to jest bestia, jazda Villarreal
1
Ja tam bym chętnie zobaczył włoską robotę w Barcelonie i kogoś kto ogarnia taktykę.
0
@Ratamahatta Byle się ktoś na niego nabrał
4
Napoli lubi Juve tylko nie wie jak zagadać, piękna sprawa
1
@tristan87 Romantyczny futbol
7
Ale koszulki domowe i wyjazdowe mieliśmy wybitne, ich nie zapomnę
3
Te dryblingi Dembele są niesamowite po prostu
5
Największe pretensje to ja mam do siebie, że to oglądam
2
Ale ekipa zniszczenia zaraz wejdzie
1
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku