4

@MatiFCB2000 No tak, bo Dembele to żywa legenda Barcelony bez której nie wyobrażamy sobie podstawowej 11

3

Czarnoksiężnik Zidane sprowadził deszcz

2

@Kleps0n lookmovie.

2

@PatrychoO Ja w XL grałem, było kozacko, a w 11 nie, więc się nie wypowiem za bardzo. Na razie sprzęt nie pozwala pograć.

4

@PatrychoO Oglądałem wczoraj. Pewnie najwięksi fani serii się przyczepią do fabuły, ale no mi się spoko oglądało, był fun i jakiś potencjał jest.

1

@Pilka_jest_okragla Zwykli psychole

2

Ja to jednak zawsze lubiłem Athletic

1

@FafitFCB Dupnij se yerbe byczku

7

@amanter Nie płacz już, otrzyj łzy

1

@daniel32778 Oczywiście, że jest. Pedro Gonzalez.

1

Grizou na chillerce leci sobie

1

@horang W CdR też się zemściło.. A nie

4

@PatrychoO "Obiecująca. Młoda. Kobieta" Fajniutkie

5

@Jakchcesz Jakby się o coś nie przysrał, to nie mógłby spokojnie zasnąć

37

Mingueza siedzi tam obesrany jak ja kiedyś na lekcjach matmy

0

xDD Piękna to była bramka, nie zapomnę jej nigdy

3

Chad Mingueza vs virgin kubo

0

Kubot chyba nie wie z kim tańczy

1

@AmigoBlancos Nie ma tak, pobite gary

4

@Kurkmen No co Ty, przecież za 10 lat odpali

1

@Chakalaka Laporta to jest szef

0

@fcbarcafan19 Oczywiście, że top.

2

Karim Benzema TOP

15

@barcelonaLM Wielki Tebas, który chce organizować mecze ligi hiszpańskiej w USA przemówił

0

Takiej fabuły to Papryk Vegeta nie wymyśliłby w swojej produkcji

4

Nie ma cię półgodziny i już się takie dymy zadziały

0

Jaja jak berety

0

@AmigoBlancos Perez jest krok przed innymi

1

@pele1282 Zibi TOP

0

@Emhyr Byle się przestał tak łamać i będzie spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?