Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MatiFCB2000 No tak, bo Dembele to żywa legenda Barcelony bez której nie wyobrażamy sobie podstawowej 11
3
Czarnoksiężnik Zidane sprowadził deszcz
2
@Kleps0n lookmovie.
2
@PatrychoO Ja w XL grałem, było kozacko, a w 11 nie, więc się nie wypowiem za bardzo. Na razie sprzęt nie pozwala pograć.
4
@PatrychoO Oglądałem wczoraj. Pewnie najwięksi fani serii się przyczepią do fabuły, ale no mi się spoko oglądało, był fun i jakiś potencjał jest.
1
@Pilka_jest_okragla Zwykli psychole
2
Ja to jednak zawsze lubiłem Athletic
1
@FafitFCB Dupnij se yerbe byczku
7
@amanter Nie płacz już, otrzyj łzy
1
@daniel32778 Oczywiście, że jest. Pedro Gonzalez.
1
Grizou na chillerce leci sobie
1
@horang W CdR też się zemściło.. A nie
4
@PatrychoO "Obiecująca. Młoda. Kobieta" Fajniutkie
5
@Jakchcesz Jakby się o coś nie przysrał, to nie mógłby spokojnie zasnąć
37
Mingueza siedzi tam obesrany jak ja kiedyś na lekcjach matmy
0
xDD Piękna to była bramka, nie zapomnę jej nigdy
3
Chad Mingueza vs virgin kubo
0
Kubot chyba nie wie z kim tańczy
1
@AmigoBlancos Nie ma tak, pobite gary
4
@Kurkmen No co Ty, przecież za 10 lat odpali
1
@Chakalaka Laporta to jest szef
0
@fcbarcafan19 Oczywiście, że top.
2
Karim Benzema TOP
15
@barcelonaLM Wielki Tebas, który chce organizować mecze ligi hiszpańskiej w USA przemówił
0
Takiej fabuły to Papryk Vegeta nie wymyśliłby w swojej produkcji
4
Nie ma cię półgodziny i już się takie dymy zadziały
0
Jaja jak berety
0
@AmigoBlancos Perez jest krok przed innymi
1
@pele1282 Zibi TOP
0
@Emhyr Byle się przestał tak łamać i będzie spoko