Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde @AmigoBlancos vs @Amigo_Blanco o nick
0
@HarveySpecter Wrzucili jakiś zlepek zdjęć z celebracjami w meczach Pucharu Króla i się załapał
1
@Mathew86 Jakby tak się zastanowić, to od tych 15 lat poziom utrzymuje Ibra. Reszta albo od paru sezonów nie gra na poważnym poziomie albo jest za krótko na tym topie.
0
@mextexperu No chyba logiczne, że w największym stopniu trener buduje ten mental.
8
@cules100pro Cały futbol, to gra błędów, pecha i szczęścia. Oni sobie sami to szczęście zapewniają, nogi im nie drżą i nieważne jakie braki pojawią się w kadrze, tam każdy wspina się na 100% swoich możliwości, a nie płacze w szatni podczas przerwy.
35
Real pod względem mentalu to absolutne top 1
3
@wroclawianin89 o co się sapiesz właściwie? XD
11
Oni do jutra by nic nie strzelili
4
Co do robotyzacji piłkarzy, o której napisał Święcicki w kontekście Neymara, pełna zgoda. Obecnie zawodnicy, bardziej skrzydłowi, zaczynają przypominać twory z fabryki, każdy taki sam i na świecie coraz mniej piłkarzy będzie się wyróżniać stylem grania.
3
@barcelonaLM Inter nie wygrałby trypletu przy varze, Barcelona sekstetu, Real nie obroniłby LM i tak można pierdzielić
0
Nie no to już jaja są, co oni robią pod tą bramką
Robili xD
0
Baja no strzelcie coś w końcu
0
@Nano22 Dua Lipa w blond włosach >
0
@LuisSalvano Może podjął, może nie, ale wyeliminowanie Bayernu na tym etapie, to zawsze dodatkowe emocje, mental, myśli, że można tym razem pojechać po LM, a jak odpadną, to pojawi się pewnie kolejne zwątpienie i zaczniemy konkretną telenowelę.
2
Kluczem do odejścia bądź pozostania Neymara, będzie wynik dzisiejszego meczu. Rzekłem.
6
@kamyk_23 Ale za 5 lat to na pewno odpali
1
@IronSanHybrid Ja lubię smaki mango, np monsterka
6
La Rambla to niebezpieczna ulica
1
@LuisSalvano To nie fejk, jest w relacji Romano na IG
1
@dzagos Święcicki nie jest za Realem
9
@Coutinho007 Bo Mingueza to giga chad
1
@kubix05 Czuję, że jeszcze śnieg spadnie
6
@Pilka_jest_okragla Szkoda tej poprzeczki, aż padłem na podłogę po tym strzale
1
@AmigoBlancos Jest wielki Karim, gratulacje
1
@LuisSalvano Ty już lepiej nic nie pisz bo wczoraj pitoliłeś swoje proroctwa i znowu zadziałało na odwrót
0
Zizou umie w klasyki
7
@Matelel Mingueza to jest elegancki chłopak
0
To ja już wolę piłkarza, który nie drybluje niż jak drybluje jak Dembele
0
No i psycha siada.
95
Pique chyba znowu gwiazdą memów chce zostać