2

0

@HarveySpecter Wrzucili jakiś zlepek zdjęć z celebracjami w meczach Pucharu Króla i się załapał

1

@Mathew86 Jakby tak się zastanowić, to od tych 15 lat poziom utrzymuje Ibra. Reszta albo od paru sezonów nie gra na poważnym poziomie albo jest za krótko na tym topie.

0

@mextexperu No chyba logiczne, że w największym stopniu trener buduje ten mental.

8

@cules100pro Cały futbol, to gra błędów, pecha i szczęścia. Oni sobie sami to szczęście zapewniają, nogi im nie drżą i nieważne jakie braki pojawią się w kadrze, tam każdy wspina się na 100% swoich możliwości, a nie płacze w szatni podczas przerwy.

35

Real pod względem mentalu to absolutne top 1

3

@wroclawianin89 o co się sapiesz właściwie? XD

11

Oni do jutra by nic nie strzelili

4

Co do robotyzacji piłkarzy, o której napisał Święcicki w kontekście Neymara, pełna zgoda. Obecnie zawodnicy, bardziej skrzydłowi, zaczynają przypominać twory z fabryki, każdy taki sam i na świecie coraz mniej piłkarzy będzie się wyróżniać stylem grania.

3

@barcelonaLM Inter nie wygrałby trypletu przy varze, Barcelona sekstetu, Real nie obroniłby LM i tak można pierdzielić

0

Nie no to już jaja są, co oni robią pod tą bramką

Robili xD

0

Baja no strzelcie coś w końcu

0

@Nano22 Dua Lipa w blond włosach >

0

@LuisSalvano Może podjął, może nie, ale wyeliminowanie Bayernu na tym etapie, to zawsze dodatkowe emocje, mental, myśli, że można tym razem pojechać po LM, a jak odpadną, to pojawi się pewnie kolejne zwątpienie i zaczniemy konkretną telenowelę.

2

Kluczem do odejścia bądź pozostania Neymara, będzie wynik dzisiejszego meczu. Rzekłem.

6

@kamyk_23 Ale za 5 lat to na pewno odpali

1

@IronSanHybrid Ja lubię smaki mango, np monsterka

6

La Rambla to niebezpieczna ulica

1

@LuisSalvano To nie fejk, jest w relacji Romano na IG

1

@dzagos Święcicki nie jest za Realem

9

@Coutinho007 Bo Mingueza to giga chad

1

@kubix05 Czuję, że jeszcze śnieg spadnie

6

@Pilka_jest_okragla Szkoda tej poprzeczki, aż padłem na podłogę po tym strzale

1

@AmigoBlancos Jest wielki Karim, gratulacje

1

@LuisSalvano Ty już lepiej nic nie pisz bo wczoraj pitoliłeś swoje proroctwa i znowu zadziałało na odwrót

0

Zizou umie w klasyki

7

@Matelel Mingueza to jest elegancki chłopak

0

To ja już wolę piłkarza, który nie drybluje niż jak drybluje jak Dembele

0

No i psycha siada.

95

Pique chyba znowu gwiazdą memów chce zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?