Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niebieski jest kolor
0
@JohnnyBarca Jak czytam o planach kończeniu kariery przez Messiego i Ronaldo, to czuje ból w środku.
0
@Krzychu1010 Cobra Kai, najlepszy młodzieżowy
36
Z ostatniej chwili, po decyzji lekarzy z La Rambli, Ansu Fati myśli o zakończeniu kariery
2
@adambądkowski93 Zawsze mnie bawiło, to mówienie, że ktoś jest za mały i nie ma siły. Griezmann słyszał to samo, ale na szczęście nigdy się nie poddali.
0
@Criss18Barca Jak miałem 18 to rodzice się wyprowadzili do nowego domu
0
@LuisSalvano Pamiętam jak strzelał zawsze z tym swoim rozbiegiem i zawał murowany. Pewnie by się wymieniali.
3
@PatrychoO #Dajciewiększeavatary
2
@itmustbejoke Ale to musi być niewyobrażalna presja, ja przed telewizorem czasem na zawał schodzę xD
1
@IronSanHybrid W sumie dzisiaj widziałem wyjątkowe zwątpienie, presja mocarna.
1
@IronSanHybrid Nie wiem skąd to się bierze, ale dosłownie zawsze jak Messi podchodzi do karnego, to już wiem czy zamieni go na bramkę czy nie.
9
Co by złego nie działo się z Valencią, to na Mestalla zawsze się krwawi.
0
@Nihas Rodzi się wtedy pytanie, kto powinien?
8
@Katalonbar Słynny Dani Alwis tam się pojawił
0
@Encore Z takim tartakiem w pomocy, to mało kto by coś ugrał
0
@LuisSalvano No ta mała dopłata może źle brzmi, ale coś w tym stylu. Chcę zobaczyć jak na dzisiejszy dzień zachowałaby się społeczność La Rambli.
0
@messiandiniesta To nie propozycja, a proste pytanie, nie trzeba się napinać.
0
@messiandiniesta Ale nie płacz, już zmieniłem. Prowadzę badania naukowe.
0
@Quavosk Dobra, inaczej, nie pytam czy ktoś pójdzie. Masz na stole ofertę i pytanie czy podpisujesz.
4
Dembele + ewentualnie mała dopłata za Neymara. Podpisujesz czy nie?
0
@itmustbejoke Pewnie negocjować transfer.. jakiejś zawodniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@Majkel34 FC Barcelona - Mentalność Zwycięzców
5
@itmustbejoke Ale zwierzaki zaatakowały
0
@mrboom I do kompletu deszczyk
2
@PatrychoO Ja dalej czekam na telefon od Becksa
2
@taris Otóż nie
1
I cyk 3 miejsce, to jest po prostu kryminał i błazenada
0
Grizou z Messim taką akcję zrobili, że aż gacie do zmiany
1
Pięknie im psycha siada, oby Gundo wrócił
1
Piękny Mahrez, jazda z Paryżem