0

Moreno to jest bestia, jazda Villarreal

1

Ja tam bym chętnie zobaczył włoską robotę w Barcelonie i kogoś kto ogarnia taktykę.

0

@Ratamahatta Byle się ktoś na niego nabrał

4

Napoli lubi Juve tylko nie wie jak zagadać, piękna sprawa

1

@tristan87 Romantyczny futbol

7

Ale koszulki domowe i wyjazdowe mieliśmy wybitne, ich nie zapomnę

3

Te dryblingi Dembele są niesamowite po prostu

5

Największe pretensje to ja mam do siebie, że to oglądam

2

Ale ekipa zniszczenia zaraz wejdzie

1

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku

4

@Criss18Barca Coraz większa liczba spotkań, mniejsza elitarność rozgrywek, futbol zamknięty, nowi piłkarze przypominają klony wychodzące z fabryki, trochę tego jest.

3

@PatrychoO I to jest info, a nie jakieś plotki

1

@LeoMessi1994 Uszanowanie kierowniku złoty

3

@BorzyKrzys Chłopakom od tej nienawiści mózg wyżera

3

@niteincubus Ale robią nadzieję tym Flickiem

0

Ale podobają mi się te stroje Juve, piękna klasyka

60

Braithwaite nie trafia z dwóch metrów i równocześnie Suarez strzela gola dla Atletico być może na wagę mistrzostwa, genialne xD

5

Psycha na kanapie obok siedzi teraz

3

I cyk Schalke wygrywa, wystarczyło na frankfurt dać

0

@DaPidejpi Coś w tym jest, mi się lepiej lewą nogą kręci rogale

1

@wyjasniecie Nigdy

0

@Rewolucja123 No i gitara

2

@Zip Dlatego zawsze przy każdym meczu Juve jest szydera i obśmiewanie Ronaldo. Chociaż teraz się uspokoiło.

42

Można z czystym sumieniem kibicować Atleti w pozostałych meczach

4

@Uukasz_93 Nie płacz już

10

@Danchos Właśnie w ogóle

8

@CzarnyKapelusz XDD To niezła ekipa

1

@Hanok Bardzo dobrze, że już go w tym klubie nie ma.

0

Waszym zdaniem Koeman poleci?

7

Ale po tym meczu to już na pewno wyciągną wnioski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?