Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moreno to jest bestia, jazda Villarreal
1
Ja tam bym chętnie zobaczył włoską robotę w Barcelonie i kogoś kto ogarnia taktykę.
0
@Ratamahatta Byle się ktoś na niego nabrał
4
Napoli lubi Juve tylko nie wie jak zagadać, piękna sprawa
1
@tristan87 Romantyczny futbol
7
Ale koszulki domowe i wyjazdowe mieliśmy wybitne, ich nie zapomnę
3
Te dryblingi Dembele są niesamowite po prostu
5
Największe pretensje to ja mam do siebie, że to oglądam
2
Ale ekipa zniszczenia zaraz wejdzie
1
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku
4
@Criss18Barca Coraz większa liczba spotkań, mniejsza elitarność rozgrywek, futbol zamknięty, nowi piłkarze przypominają klony wychodzące z fabryki, trochę tego jest.
3
@PatrychoO I to jest info, a nie jakieś plotki
1
@LeoMessi1994 Uszanowanie kierowniku złoty
3
@BorzyKrzys Chłopakom od tej nienawiści mózg wyżera
3
@niteincubus Ale robią nadzieję tym Flickiem
0
Ale podobają mi się te stroje Juve, piękna klasyka
60
Braithwaite nie trafia z dwóch metrów i równocześnie Suarez strzela gola dla Atletico być może na wagę mistrzostwa, genialne xD
5
Psycha na kanapie obok siedzi teraz
3
I cyk Schalke wygrywa, wystarczyło na frankfurt dać
0
@DaPidejpi Coś w tym jest, mi się lepiej lewą nogą kręci rogale
1
@wyjasniecie Nigdy
0
@Rewolucja123 No i gitara
2
@Zip Dlatego zawsze przy każdym meczu Juve jest szydera i obśmiewanie Ronaldo. Chociaż teraz się uspokoiło.
42
Można z czystym sumieniem kibicować Atleti w pozostałych meczach
4
@Uukasz_93 Nie płacz już
10
@Danchos Właśnie w ogóle
8
@CzarnyKapelusz XDD To niezła ekipa
1
@Hanok Bardzo dobrze, że już go w tym klubie nie ma.
0
Waszym zdaniem Koeman poleci?
7
Ale po tym meczu to już na pewno wyciągną wnioski