Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Czeka siedem mórz, trzeba płynąć już
6
@Kgorecki2500 Trylogia Ezio na zawsze w moim sercu
0
@analitykTaktyki Człowiek znieczulony już
11
@VamosRakieta To zasłona dymna po to żeby nie przesiedział całego sezonu na ławce przed dołączeniem do Barcelony.
Skąd to wiem? Bredzę.
6
Absolutnie paskudny i obrzydliwy mecz.
5
Teraz widać jak Suarez jest irytujący gdy gra przeciw nam XDD
0
@Transu96 XDD no i po marzeniach
1
@Mario96w Myślałem, że na stałe pojechał na wakacje
5
Szczerze, to liczyłem, że chociaż w jakiejś innej lidze coś pokaże, ale jednak kasa zatriumfowała. Przynajmniej taki jeden psychol nie będzie nas już nawiedzał xD
0
Spokojnie, Mbappe nie przedłuży i wracamy z tematem za rok
5
@Krycha1899 Ale co Ty się gotujesz jak ja do wiedźmina nawiązałem
2
@marcin62 Ten wjazd Aviego w bit wyrzuca z papci
38
Obudził się w nich poeta
2
@dge21 Nie dość, że napaleńcy irytowali, to teraz jeden z drugim musi, no musi bo nie wytrzymie wrzucić post, w którym walnie wywód jak to nie wie kim ona jest. Nie atakuje tutaj nikogo, ale ile można ten szum robić.
0
@Nano22 Możemy zapewnić Realowi mistrzostwo, takich kochanych somsiadów nie znajdziesz
1
@Peciak https://www.filmweb.pl/serial/See-2019-839647
Brzmi jak to
1
@barcelonaLM Tylko wtedy ich człowiek nienawidził, a teraz celebrowane jest zwycięstwo
5
Jeśli podczas meczu Realu z PSG obie drużyny mogłyby odpaść, to w tym finale dla mnie obie mogłyby wygrać. Zwycięży Pep z City? Super. Wygra Tuchel z nową, fajniutką Chelsea? Też kozacko.
7
Tuchel zniszczył diabła, piękna sprawa
0
Piękny Mount, piękna Chelsea, mamy to
8
Stężenie impotencji strzeleckiej wybiło poza skalę
0
Trzymać się ramy teraz, wchodzimy w fazę wrzutkowania
0
Nacho jaki wojownik, a jak dostał po nodze to wył tak, że się echo nioslo xD
0
Nie no to już jest przesada, co oni robią
0
Havertz co ich tam dziurawi
1
Werner i Chilwell tragicznie dzisiaj grają.
6
Casemiro to jest zwykły pojemnik na worki z odpadami
1
Mendy jak pantera skacze w tej bramce
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niebieski jest kolor