Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tristan87 Ja nie wiem jak oni się tam trzymają, co sezon, co mecz pokrzywdzeni przez sędziego, biedne chłopaki
0
@Janas11224 Kowal to jest ten "ciekawy" typ kibica. Jedzie jak z najgorszymi przy każdej okazji, ale gdy coś się uda siedzi cicho.
2
Pan Laporta jest debeściak
4
@Nano22 To oznaka, że przystojny z Ciebie chłopaczyna
0
@FC1899Barca Przecież tu większość patrzy na tych piłkarzy jak na roboty albo postacie wyjęte z fify, zero myślenia.
1
I Sevilla w łeb, przecież to jest niemożliwe
1
Tak coś czułem, że ta Sevilla, to diabeł, który skusi i pośle kupon do kosza
31
@BarcaInfo Laporta i Font tak naprawdę bardzo się lubią, tylko nie wiedzą jak zagadać
2
@PatrychoO Właśnie, gdyby te krawędzie i paski się łączyły, pasowały do siebie, to mogłoby być ok, ale lepiej walnąć taki syf.
6
@FafitFCB Ale takimi dryblasami?
1
@xBoMBoWiECx https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9714712#comment-9714712
xDD musiałem
3
Jak na totalnie niepotrzebnego na boisku zawodnika, z którym miało nie być szans na awans, to świetną zmianę dał Grizou
1
Zawał murowany, dzwońcie po karetkę
13
Kibicuje Oscarowi Minguezie mocno
4
Oooo kuur, teraz to zamknął jape, co za bramka
0
Remontada es possible
1
@Colin94 Też mam Lyon na kuponie, więc niestety nie wejdzie
Strzelili, oby się udało
2
@cat_r37 Dembele należy do grona piłkarzy, których nie wolno krytykować, tak się przyjęło
0
@kuz Na pewno Częstochowa w polu karnym się szykuje, tutaj szybkie wturlanie pierwszej bramki będzie kluczowe.
Tylko no właśnie, na bank pójdzie jakaś kontra.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Na awans Barcelony 3.20, można drobniaka rzucić
3
@AmigoBlancos Przyznam, że na początku sam wpadłem te podjarke nim. Chłop wyglądał na ułożonego gościa, potrafił pokazać ciutkę magii, pięknie uderzyć z dystansu, a potem wszystko siadło. Nawet mu lekko mu kibicowałem.
15
Skończyło się świrowanie bo do sądu jest wezwanie
44
@RufinzKatalonii Szkoda, że nie rozpatrują grożenia zabiciem na ulicy
2
@jeyx77x Został najlepszym graczem ligi za tamten sezon, był w świetnej dyspozycji, ale tak jak mówię, covid i kontuzje zepsuły wszystko.
1
@Encore No wszystko się zaczęło od tego jak przechodził covida, który mocno go pokiereszował. Potem ciężko było wrócić i odbudować kondycję, a jak wskoczył do składu, to pojawił się uraz. Gdyby nie problemy zdrowotne byłby kluczowym zawodnikiem, tym bardziej, że brakuje opcji z przodu.
6
@Encore Nie odrzucił, Paulo znowu odnowił się uraz, może potrzebna będzie operacja
0
I pięknie, bez żadnych oczekiwań dzisiaj, spokojne oglądanie i miłe zaskoczenie.
23
Najbardziej podoba mi się dzisiaj jedna rzecz - WALKA
2
Taktyka jest prosta. Nie nastawiam się na wygraną, liczę na miłe zaskoczenie.
10
Szkoda, że już takich lobów Messiego za bardzo się nie ogląda. Uwielbiałem patrzeć jak kończy w ten sposób akcje, bajka.