4

@tristan87 Ja nie wiem jak oni się tam trzymają, co sezon, co mecz pokrzywdzeni przez sędziego, biedne chłopaki

0

@Janas11224 Kowal to jest ten "ciekawy" typ kibica. Jedzie jak z najgorszymi przy każdej okazji, ale gdy coś się uda siedzi cicho.

2

Pan Laporta jest debeściak

4

@Nano22 To oznaka, że przystojny z Ciebie chłopaczyna

0

@FC1899Barca Przecież tu większość patrzy na tych piłkarzy jak na roboty albo postacie wyjęte z fify, zero myślenia.

1

I Sevilla w łeb, przecież to jest niemożliwe

1

Tak coś czułem, że ta Sevilla, to diabeł, który skusi i pośle kupon do kosza

31

@BarcaInfo Laporta i Font tak naprawdę bardzo się lubią, tylko nie wiedzą jak zagadać

2

@PatrychoO Właśnie, gdyby te krawędzie i paski się łączyły, pasowały do siebie, to mogłoby być ok, ale lepiej walnąć taki syf.

6

@FafitFCB Ale takimi dryblasami?

3

Jak na totalnie niepotrzebnego na boisku zawodnika, z którym miało nie być szans na awans, to świetną zmianę dał Grizou

1

Zawał murowany, dzwońcie po karetkę

13

Kibicuje Oscarowi Minguezie mocno

4

Oooo kuur, teraz to zamknął jape, co za bramka

0

Remontada es possible

1

@Colin94 Też mam Lyon na kuponie, więc niestety nie wejdzie

Strzelili, oby się udało

2

@cat_r37 Dembele należy do grona piłkarzy, których nie wolno krytykować, tak się przyjęło

0

@kuz Na pewno Częstochowa w polu karnym się szykuje, tutaj szybkie wturlanie pierwszej bramki będzie kluczowe.

Tylko no właśnie, na bank pójdzie jakaś kontra.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Na awans Barcelony 3.20, można drobniaka rzucić

3

@AmigoBlancos Przyznam, że na początku sam wpadłem te podjarke nim. Chłop wyglądał na ułożonego gościa, potrafił pokazać ciutkę magii, pięknie uderzyć z dystansu, a potem wszystko siadło. Nawet mu lekko mu kibicowałem.

15

Skończyło się świrowanie bo do sądu jest wezwanie

44

@RufinzKatalonii Szkoda, że nie rozpatrują grożenia zabiciem na ulicy

2

@jeyx77x Został najlepszym graczem ligi za tamten sezon, był w świetnej dyspozycji, ale tak jak mówię, covid i kontuzje zepsuły wszystko.

1

@Encore No wszystko się zaczęło od tego jak przechodził covida, który mocno go pokiereszował. Potem ciężko było wrócić i odbudować kondycję, a jak wskoczył do składu, to pojawił się uraz. Gdyby nie problemy zdrowotne byłby kluczowym zawodnikiem, tym bardziej, że brakuje opcji z przodu.

6

@Encore Nie odrzucił, Paulo znowu odnowił się uraz, może potrzebna będzie operacja

0

I pięknie, bez żadnych oczekiwań dzisiaj, spokojne oglądanie i miłe zaskoczenie.

23

Najbardziej podoba mi się dzisiaj jedna rzecz - WALKA

2

Taktyka jest prosta. Nie nastawiam się na wygraną, liczę na miłe zaskoczenie.

10



Szkoda, że już takich lobów Messiego za bardzo się nie ogląda. Uwielbiałem patrzeć jak kończy w ten sposób akcje, bajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?