Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Już się zacznie powielanie tego, że Koeman się nie cieszył z bramki Puiga. Na widok bramki De Jonga też nie skakał z radości, bo w sumie co miał tutaj celebrować. Miałem podobną minę jak on przez cały mecz.
7
Co za troll to jest xDD Dostaje ochłapy, a i tak strzeli
1
Trincao, Pjanic, Lenglet w rozgrzewce, trójkąt bermudzki
1
Rozsiadłem się jak księciunio przed tv, ale coś było nie tak.. mecz na canal+
1
@Bernard777 Juve ostatnie 5 meczów, dwie porażki - Inter(0-2), Fiorentina(0:3), trzy zwycięstwa - Sassuolo(3-1), AC Milan(3-1), Udinese(4-1)
Atletico ostatnie 5 meczów, 5 zwycięstw - Eibar(2-1), Sevilla(2-0), Alaves(2-1), Getafe(1-0), Sociedad(2-0)
Ludzie, przestańcie powielać te kocopoły z wynikiem 1-0 bo się niedobrze robi. Styl gry? Po oglądaniu gry Barcy też często oczy krwawią.
3
Dobry wieczór sąsiedzie. Można?
1
@Coutinho007 Zniszczyło mnie to xDD
1
Ale Atalanta miażdży Milan, tutaj spokojnie mogłoby być minimum 0:5
3
@itmustbejoke Setienowa myśl szkoleniowa
0
@eckov Wtedy odpalam football managera
3
That's the way she goes
0
@Coutinho007 Deulofeu fajnie pociskał w Milanie
4
@sendesara Thomas wyglądał jakby nie chciał go zabić i mu odpuścił
0
@Krychaaa10 Pewnie sprzedałby komuś ogłuszacza
0
Trincao dawaj na wolejaa
7
Jeszcze Pan Laskowski, piękna sprawa
2
@Aaron10 Adidas F50 to były butki
0
@Janas11224 Aa, no to fakt, szkoda gadać o tych złodziejach
2
@Janas11224 Do połówki to 1,5l mirindy styknie, jeszcze zostanie
3
Jak wszyscy z La Ligi poodpadają to jest szansa. Tylko trzeba wygrać dziś, ale to zostawiam w nogach lorda.
6
Te pytania są po prostu dramatyczne, mi by wstyd było
1
@Coutinho007 Braithwaite nie gra w Reprezentacji Polski*
1
Mati Bór wpadł w trzecią gęstość
113
Pewnie jutro też będziemy męczyć bułę, ale co pośmiane z Realu dzisiaj, to nasze
1
Casanova niszczy Real, co się dzieje
0
Alcacer miał karnego na wygrany kupon w 92 minucie, co za typ
0
Alvaro Morata dobija Neapol, piękna sprawa
1
xDD Napoli zawsze rozbawi człowieka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Zbyszard znowu nie wziął leków