5

Już się zacznie powielanie tego, że Koeman się nie cieszył z bramki Puiga. Na widok bramki De Jonga też nie skakał z radości, bo w sumie co miał tutaj celebrować. Miałem podobną minę jak on przez cały mecz.

7

Co za troll to jest xDD Dostaje ochłapy, a i tak strzeli

1

Trincao, Pjanic, Lenglet w rozgrzewce, trójkąt bermudzki

1

Rozsiadłem się jak księciunio przed tv, ale coś było nie tak.. mecz na canal+

1

@Bernard777 Juve ostatnie 5 meczów, dwie porażki - Inter(0-2), Fiorentina(0:3), trzy zwycięstwa - Sassuolo(3-1), AC Milan(3-1), Udinese(4-1)

Atletico ostatnie 5 meczów, 5 zwycięstw - Eibar(2-1), Sevilla(2-0), Alaves(2-1), Getafe(1-0), Sociedad(2-0)

Ludzie, przestańcie powielać te kocopoły z wynikiem 1-0 bo się niedobrze robi. Styl gry? Po oglądaniu gry Barcy też często oczy krwawią.

3

Dobry wieczór sąsiedzie. Można?

1

@Coutinho007 Zniszczyło mnie to xDD

1

Ale Atalanta miażdży Milan, tutaj spokojnie mogłoby być minimum 0:5

3

@itmustbejoke Setienowa myśl szkoleniowa

0

@eckov Wtedy odpalam football managera

3

That's the way she goes

0

@Coutinho007 Deulofeu fajnie pociskał w Milanie

4

@sendesara Thomas wyglądał jakby nie chciał go zabić i mu odpuścił

0

@Krychaaa10 Pewnie sprzedałby komuś ogłuszacza

0

Trincao dawaj na wolejaa

7

Jeszcze Pan Laskowski, piękna sprawa

2

@Aaron10 Adidas F50 to były butki

0

@Janas11224 Aa, no to fakt, szkoda gadać o tych złodziejach

2

@Janas11224 Do połówki to 1,5l mirindy styknie, jeszcze zostanie

3

Jak wszyscy z La Ligi poodpadają to jest szansa. Tylko trzeba wygrać dziś, ale to zostawiam w nogach lorda.

6

Te pytania są po prostu dramatyczne, mi by wstyd było

1

@Coutinho007 Braithwaite nie gra w Reprezentacji Polski*

1

Mati Bór wpadł w trzecią gęstość

113

Pewnie jutro też będziemy męczyć bułę, ale co pośmiane z Realu dzisiaj, to nasze

1

Casanova niszczy Real, co się dzieje

0

Alcacer miał karnego na wygrany kupon w 92 minucie, co za typ

0

Alvaro Morata dobija Neapol, piękna sprawa

1

xDD Napoli zawsze rozbawi człowieka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca Zbyszard znowu nie wziął leków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?