12

@TheNekro94 Zgadzam się, uczucie jakby był jakiś losowy dzień października

0



Z okazji świąt, klasyczek

10

@Chaoss Świąteczna Antuanet

0

@itmustbejoke xD Raczej nie

1

@MesQueUnClub96 Klajd usiądź.. koło mnie na La Rambli

19

@MessiTheBesst Why are you gay?

0

@Survier Może zainteresować



1

@NeroTFP Oj przydałoby się

3

Dobry przekaz leci

3

@Kgorecki2500 Oczywiście. Zemsta Sithów to mistrzostwo.

0

@Rewolucja123 Jacek Gmoch rozrysował

1

Strata punktów? Nowe, nie znałem

3

72 minuta, piłkarze Barcelony odkrywają strzały z dystansu

8

Trzech Jeźdźców Apokalipsy w rozgrzewce

13

Co za farta mamy w tym meczu XDD

0

Sami sobie te bramki strzelamy, niesamowite

0

Busi nie wie co się dzieje

6

@clyde Następną będzie książka Martina

1

@marcin62 To był queba, mój chłopak, dobry chłopak, elegancki chłopak

0

@masq Powiem tylko tyle, dawno nie miałem takich ciarek.

4

@NeroTFP Tą bukmacherką przekonałeś

2

@Olkovsky9 Ale teraz to już na pewno

1

@NeroTFP Messi w PSG, potwierdzone

Nie wiem czemu tu się ten komentarz znalazł, ale niech będzie

12

Trincao to jest zmiana samobójcza

11

Koeman robi fatalne zmiany

0

Komentarz usunięty

4

@LuisSalvano Tragiczna gra xDD Ty te mecze w ogóle oglądasz?

0

Ale super meczyk, Frenkie lata niczym Fabs na 9

6

Dobrze widzieć taką radość po bramkach, o to chodzi, that's how papyn boys

2

@Jakchcesz Wysyłam wirtualny uścisk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?