1

@FC1899Barca Zbyszard znowu nie wziął leków

6

@kamiVeB Riqui lubi starsze panie

0

@Kidd Arsenal zaraz Chelsea odstawi

0

@tomek8756 Cierpię katusze

1

Niech pan zapyta tych naszych innych chłopaków co zrobili

0

@axegrinder Trzeźwieje po sylwestrze

2

Ibracadabra to czary i magia

0

@ArterkHD Dla mnie to nie gra, a arcydzieło. Łzy wzruszenia, smutku.. wszystko w tym było. Arthur na zawsze w sercu.

3

@Fizzy Womack Chałka z nutellą, potęga

14

@Gwyn Pierwsza czerwona kartka w barwach Barcelony

1

@Coutinho007 Pocieszam się właśnie tym, że im się chce grać, są w formie, godnie reprezentują te barwy(przynajmniej na ten moment) i dają mi chęci do oglądania meczów.

2

@Coutinho007 Tej 5 mi najbardziej szkoda, zasłużyli na więcej.

2

@Coutinho007 30 baniek poszło, a Collado i de la Fuente szansy nie dostaną

9

Jesteśmy na dobrej drodze do upokorzenia w Lidze Mistrzów.

4

@AlexDark00 Zgadzam się, że jednak za mało siły w tym było. Skoro i tak będzie zawieszenie, to jednak pokusiłbym się o nokaut.

15

A tak zmieniając temat.. żeby trochę odgonić te czarne myśli.

Jak ocenianie uderzenie Messiego? Technikę? Zobaczyłem teraz powtórkę i przyznam, że cios imponujący, troszkę taki obuch, który powala delikwenta na glebę. Mój ojciec po harnasiu nie powstydziłby się takiego zamachu.

54

Najgorsze jest to hajpowanie się na takie mecze, którego nie umiem się wyzbyć. Czekam cały dzień, Grizu w końcu ma swój moment, wydaje się, że Barca w końcu podniesie ten puchar i nagle w 5 minut wszystko zostaje rozbite przez jakieś wylewy czy genialną bramkę Williamsa. O wejściach Trincao, Lorda Braithwaite'a i Pjanica nie ma co mówić, bo tylko człowiek się jeszcze bardziej na noc wku..rzy. Trzymajcie się tam.

1

Człowiek już tyle kompromitacji przeżył, ale dalej takie coś boli

5

@Omoziu xD że wam nie wstyd takie kocopoły pisać

0

Nacieszy się człowiek, to parodyści w obronie zniszczą wszystko, szkoda gadać

0

To niezła obrona

1

Hejterzy pupa cicho, pięknie

0

@tristan87 Pięknie Arturo, szacunek

7

@Janiama Nie lubi go, to musi dorzucić bezmyślny komentarz, tak to jest.

0

@pt9 Pirlo, Vidal i Marchisio robili z niego kozaka

10

@FC1899Barca La Lige to się dobrze oglądało 5 lat temu

1

@Stoiczkow Farfocle to w United grają raczej

4

@Avatarr Upiera się bo jego agent mówił o wypożyczeniu.

19

Dawno się tak nie jarałem meczem o Superpuchar Hiszpanii, o to chodzi

10

@xVENUMx "Chyba nie ma zawodnika na świecie, który tak mało potrzebuje żeby strzelić bramkę jak David Villa"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?