Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
@SkilledHydra16 Polizał
3
@amanter Ale tak w koszulce PSG chodzić?
1
@DaPidejpi Te teksty powinien Walentowicz czytać i mamy perełki
0
@Herato Wyleciał bo zapomniał jak się w piłkę gra
1
@Herato Tak się nie lubią, że po zgrupowaniu Icardi wstawiał fote z Messim na IG
2
@Deviler Luis nagrywał
1
@Lucky_Luke Griezmann, Benzema, Suarez
17
Łączymy siły z somsiadem
0
@DaPidejpi To jest ten plus, skończy się promowanie Mbappe, a Messi może złapać ze dwie złote piłki
1
Jest here we go, więc kończymy zabawę
12
@VamosRakieta To jest typ człowieka, który ci nawet Messiego obrzydzi, niesamowite
1
@Nano22 Podobnie, wstajesz, widzisz te zdjęcia z płaczącym Messim i nie możesz uwierzyć, że to się serio dzieje.
0
@kuz Typowo, ktoś napisze coś raz i rusza fala bezbeków
0
@Katalonbar Griezmann gra jako wolny elektron, a atak i tak się wymienia pozycjami
2
@Emhyr
O to chodzi, po prostu filmik im się nie dodał xD
3
@Berniś Wycięte brawa z postem do którego był dołączony filmik
1
Fabrizio podaje, że Rafa Mir ma do Atleti iść, lecą na grubo
6
@Pawel13sz Gdzie to tak na noc znowu płakać
2
@Pogba Ja mam plakat Messiego nad łóżkiem już 10 lat, otworze oczy i jest pierwszym co widzę. Przypomina, że ma się w sobie tę cząstkę dziecięcej radości, którą Leo dawał, mogą się śmiać, ale ten człowiek to naprawdę ważna postać w moim życiu.. ahh, trzeba się trzymać bracie.
1
@ZiX Jak to mówił jego stary, jesteś bogiem piorunów, a nie młota
40
Jak Aguero się ulotni to ten klub trzeba zaorać, za dużo upokorzeń
0
@taris Przecież oni nie mają żadnej spiny, zwykłe bzdury kręcone przez media
2
@Roobo Ta sytuacja z Aguero jest popaprana, gość wygląda jakby miał niedługo kontrakt rozwiązać
0
@masq Jeszcze POTĘŻNY Jordi Alba przed nim
17
No i po co człowiek na tego IG wchodzi, posty Ansu, Xaviego, Busiego i oczy zaczynają się pocić
0
„Jak się masz, mistrzu?
„Właśnie powiedzieli mi o tobie: i cóż, nie wiesz, ile bezsennych nocy spędziłem, próbując znaleźć sposób, aby cię powstrzymać.”
„Próbowałem zastosować niezliczone strategie, a wszystko by działało, dopóki nie wyszedł ci kluczowy drybling, po którym trafiałeś do siatki. Jesteś najlepszy, koniec kropka”.
Mourinho zaskoczył wtedy „przebiegłością” i „sprytnym manewrem”, nalegając, aby Messi pozostał w Barcelonie. „The Special One” miał przygotowany jednak zwrot akcji do swojej retoryki.
Portugalczyk powiedział: „Więc wiesz, co ci powiem? Że musisz zostać dokładnie tam, gdzie jesteś! Nie odchodź, zbudują ci tam pomnik, zostań w Barcelonie. To najlepsze możliwe miejsce dla takiego numeru jeden jak ty.”
„Jednak… Jeśli pewnego ranka budzisz się, zjesz śniadanie na boisku treningowym, ale kawa nie będzie smakować tak samo, niebo nagle zszarzeje, nie będziesz lubił już swojego samochodu, będziesz czuł się smutno w drodze do domy, nie będziesz szczęśliwy, twoja rodzina nie będzie szczęśliwa, cóż, w tej ciemnej i ponurej chwili twojego życia … wtedy tak, będziesz musiał otworzyć furtkę szczęścia. A za tą furtką znajdziesz mnie, Jose Mourinho, czekam na ciebie! „
Podobno taką przemową Mou prawie kupił Messiego w 2014, Tomek Tuchel weź tam też bajere zarzuć
2
Kurde jak już w 2014 chciał do Chelsea iść, to mógłby teraz
0
@PatrychoO Chyba nikt taki głupi nie jest.. Chociaż kto wie
19
PSG to jest klub który wywołuje we mnie obrzydzenie
3
@Messibestplayerintheworld Zamiast iść pod siedzibę La Ligi, to drą japy pod obiektami Barcelony i wyzywają zawodników, 200iq