Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Messi w koszulce PSG to będzie widok zbyt drastyczny xD
1
@Draks[FCB] W sumie po skończeniu GOT podobne emocje były. Niedowierzanie, zażenowanie, ból i pytania jak można było to tak spierdzielić.
1
@Worny Ktoś mi za plecami chyba cebule kroi
0
@clyde Ja tam w sumie sporą część kadry na insta obserwuje, ale no tamci to byli piłkarscy herosi, inna planeta
8
@MesQueUnClub96 Redds malinowy wszedł za mocno
2
@LeoMessiah Bo nikt nie wie co tu się dokładnie odwala
8
Tebas rozdupcy dwa największe kluby w Hiszpanii, ale bohatersko zatrzyma Superligę xD
5
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/231572437_164389415782258_870348720757674626_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ACkWhTqPbA0AX9uyT7J&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=10b6f74f157520e01a779e65717a8ee8&oe=61316722
I tak to właśnie jest
0
Jeszcze jak pójdzie do tego PSG to chyba mnie rozsadzi od środka
0
@kremowka2137 Zrodzą się nowi amigosi, to naturalny cykl
1
@barcamember Nacho już trochę w piłkę gra, zawsze prezentuje dobry poziom i na tym etapie pewnie jest trochę lepszy, ale tak jak napisał kolega wyżej, po stronie urugwajczyka jest ogromny potencjał.
1
@Coutinho007 Ty jesteś piękny zakolak
0
@PIWOSZ89 Zakolaków boli fryzura Fatiego
1
@elplacek44 Będzie musiał to wszystko odrobić
3
@Jakchcesz Zobaczyli popisy Lengleta z Umtitim i kazali zawracać
4
Martin przyciąga piłki jak panny
1
@AlexDark00 W tej kadrze jest jeden stoper na jakimś poziomie, to trzeba go chronić jak jajko xD
0
Wchodzi Braithwaite, żarty się skończyły
9
Jak dla mnie to jest perfekt przygotowanie dla psychiki przed sezonem. Pierwsze wylewy Lengleta i Alby odhaczone, a brame życia ładuje 18latek
5
@mesi8191 Ciężko będzie tego Dembele sprzedać
0
Alba piękny wylewik xD
0
Klimat jakbyśmy ćwierćfinał w Lidze Mistrzów cisnęli xD
4
@gontex Może lubi jak jej brakuje tchu
4
@Lub567 Cześć. Jak nie jesteś ładna, masz ponad 170cm, ważysz więcej niż 60kg, nie masz prawa jazdy, własnego domu i nie zarabiasz 10k na rękę to nawet do mnie nie pisz.
Ja jestem bezrobotny i o mnie trzeba zawalczyć.
1
@MesQueUnClub96 Fanatyk dżungli
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale wyhaczyłeś tego gola ładnie
0
@Homeopata8989 2021, a ludzie dalej się plują, że ktoś ma brzuszek na wakacjach
0
@mordini123 Byłoby sympatycznie bo oprócz serie a to nie ma co tam odpalać
0
@marcin000019 Wpadła Ci w oko Marcin
2
@Rust_Cohle Męskie biegi po piwo też zrobić to mój stary z medalem wróci