3

@Pawel13sz Messi w koszulce PSG to będzie widok zbyt drastyczny xD

1

@Draks[FCB] W sumie po skończeniu GOT podobne emocje były. Niedowierzanie, zażenowanie, ból i pytania jak można było to tak spierdzielić.

1

@Worny Ktoś mi za plecami chyba cebule kroi

0

@clyde Ja tam w sumie sporą część kadry na insta obserwuje, ale no tamci to byli piłkarscy herosi, inna planeta

8

@MesQueUnClub96 Redds malinowy wszedł za mocno

2

@LeoMessiah Bo nikt nie wie co tu się dokładnie odwala

8

Tebas rozdupcy dwa największe kluby w Hiszpanii, ale bohatersko zatrzyma Superligę xD

0

Jeszcze jak pójdzie do tego PSG to chyba mnie rozsadzi od środka

0

@kremowka2137 Zrodzą się nowi amigosi, to naturalny cykl

1

@barcamember Nacho już trochę w piłkę gra, zawsze prezentuje dobry poziom i na tym etapie pewnie jest trochę lepszy, ale tak jak napisał kolega wyżej, po stronie urugwajczyka jest ogromny potencjał.

1

@Coutinho007 Ty jesteś piękny zakolak

0

@PIWOSZ89 Zakolaków boli fryzura Fatiego

1

@elplacek44 Będzie musiał to wszystko odrobić

3

@Jakchcesz Zobaczyli popisy Lengleta z Umtitim i kazali zawracać

4

Martin przyciąga piłki jak panny

1

@AlexDark00 W tej kadrze jest jeden stoper na jakimś poziomie, to trzeba go chronić jak jajko xD

0

Wchodzi Braithwaite, żarty się skończyły

9

Jak dla mnie to jest perfekt przygotowanie dla psychiki przed sezonem. Pierwsze wylewy Lengleta i Alby odhaczone, a brame życia ładuje 18latek

5

@mesi8191 Ciężko będzie tego Dembele sprzedać

0

Alba piękny wylewik xD

0

Klimat jakbyśmy ćwierćfinał w Lidze Mistrzów cisnęli xD

4

@gontex Może lubi jak jej brakuje tchu

4

@Lub567 Cześć. Jak nie jesteś ładna, masz ponad 170cm, ważysz więcej niż 60kg, nie masz prawa jazdy, własnego domu i nie zarabiasz 10k na rękę to nawet do mnie nie pisz.
Ja jestem bezrobotny i o mnie trzeba zawalczyć.

1

@MesQueUnClub96 Fanatyk dżungli

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale wyhaczyłeś tego gola ładnie

0

@Homeopata8989 2021, a ludzie dalej się plują, że ktoś ma brzuszek na wakacjach

0

@mordini123 Byłoby sympatycznie bo oprócz serie a to nie ma co tam odpalać

0

@marcin000019 Wpadła Ci w oko Marcin

2

@Rust_Cohle Męskie biegi po piwo też zrobić to mój stary z medalem wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?