Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@amanter Chłop się nie uwolni już, ale też nikt mu nie kazał podpisywać nowego kontraktu
0
@SkilledHydra16 Wygląda tu jakby go po ostrym kebsie cisnęło
0
@Azi No ja zinterpretowałem to tak, że Koeman nie ma charakteru, a dla mnie to jest bzdura, bo gość charakterny jednak jest. Gra drużyny to już inna kwestia.
1
@Rust_Cohle Juve storia di un grande amore
5
@Rust_Cohle Sane cienki jak barszcz jest, więc nie siada
15
@Pilka_jest_okragla Ja rozumiem, że Koemanowi można wiele zarzucić, ale brak charakteru? No ludzie
1
@Rust_Cohle Już dawno głos oddany, Twojego posta bym nie przegapił
1
@masterandservant Sorry, że dopiero teraz. Zrzucanie całej winy na Cristiano to jest jednak przesada. Regres Juve zaczynał się już od momentu rozpadania się środka pola i przeprowadzania głupich transferów. W sumie trochę jest tutaj podobieństw do Barcy, branie piłkarzy takich jak Ramsey i dawanie im tak dużej pensji, że teraz nie ma szans wypchnąć go z klubu. Na pewno Cris rozbił trochę tą jedność, ale kurde z drugiej strony tylko on gwarantował bramki. Z takimi piłkarzami w środku pola jak Bentancur, Rabiot czy Arthur ciężko cokolwiek ugrać, liczyły się indywidualne przebłyski CR7, Dybali czy Chiesy. Myślę, że teraz Max będzie to jakoś składał, ale trzeba czasu. Podsumowując ten lekko chaotyczny wywód, problemy bym upatrzył w złej polityce transferowej, środku pola rodem z tartaku, trenerach i w mniejszym stopniu Cristiano.
4
@Rust_Cohle Bo tu zawsze ci co nienawidzą CR7 się uruchamiają, a prawdziwi dżentelmeni oglądają na spokoju mecz Juve
0
Jak tu Pinsoglio niedługo chyba wjeżdża na bramkę
2
@MaTt_BarcaFan Ja tam widzę hejt od dawna. Był hype jak miał dobry okres w Juve gdzie naprawdę wyciągał niemożliwe piłki, ale od dłuższego czasu to jest totalny zjazd.
5
@Jacu327 Z jednej strony Pep, z drugiej CR7, styki by niektórym popaliło xD
1
@Herato Jak już to Fergusonowi, przecież z United on przed 2009 chciał uciekać
2
Cuadrado zatańczył z nimi jak chciał, ale to co gra Dybala to jest piękna piłka nożna
1
Paulito już brama, wrócił Król Max
0
@Encore Alba mimo, że zawsze irytował, to chociaż bronił się swoją grą, a teraz tylko irytuje
26
Dobrze, że jest ten Memphis. Szef totalny, który daje nadzieje na coś magicznego.
0
I Roberto fajrancik, micha się cieszy
3
Może Athletic to drwale, ale klub jest kurde wyjątkowy.
2
CM Punk! CM Punk!
35
@martin3131 Nie no może Odegaard coś tam jeszcze pokaże w tym Arsenalu
0
@LeoMessi1994 Najpierw nagrali 4-6 bo chyba nie mogli sobie pozwolić na takie efekty specjalne jak w 1-3, no i Lucas nie spodziewał się, ze SW będą takim hitem.
Skąd to wiem? Bredzę
0
@LeoMessi1994 99, lecisz normalnie od 1 do 6
1
@clyde Biedny wąż ugryziony przez hindusa
3
Czyli Cou wziąłby 8 jeśli Pjanica się jakoś wyrejestruje bo Kun wziął 19
0
@kamilop Byle nie tego Dembele
0
@ViscaelBarca2007 Kombinują wszyscy bo bieda że aż piszczy
8
@marnow Ale Perez nie chce
0
@gumaz Łódź bałuty
0
@Gomess Tylko nie zakolak, Auba to już się nie nadaje do gry na poziomie