0

@barcelonaLM Lub za miesiąc

0

@Dembouz1899 Aaa, no i po co robi chłop nadzieję z Antonio

20

Pakt z diabłem i dajcie mi Conte

2

@tomek8756 No i Dest wrzuca gorzej niż Puchacz

4

Tutaj nic się nie zmieni

2

Laporta działaj proszę

0

Pytanie czy opłaca się tu jeszcze coś wciskać na farcie i ciągnąć tego trupa dalej? Boli, że takie dylematy są, ale co zrobisz

55

Jakbyśmy grali z Arsenalem, to chyba obie drużyny by przegrały

0

Koeman myśli, że Mingueza to Griezmann

3

Nie da się na to patrzeć, głowa boli tylko

0

Granada jedzie jak z ogórami

0

@paweuwarrior Coutinho dzisiaj da show. Skąd to wiem? Bredzę

3

@KrwawiaceoczyVEB Mecz do jednej bramki, no mercy

1

@DonMatteo901 Oj tak, Serie A dzięki komentatorom z eleven jest po prostu magiczna

6

@FafitFCB Teraz to przesadziłeś żeby te legendę tak obrażać

0

Real klasycznie, jak strzelili na 1-1 to już wiedziałem żeby wyłączać

0

Rabiot jest cienki jak barszcz, z nim się w 10 gra

0

Fenomenalnie gra Dybala

0

Lecimy z pięknym calcio

1

Nie no to Lazio i Roma chyba sobie jaja robią

0

@LeoMessiah Mógłby dołożyć ze dwie jeszcze

5

@tomek8756 Kanada na osiedlu barakowozów

15

@Woland10 Coraz słabsze te baity, musisz się postarać

0

Ładną strzelaninę sobie Inter urządził

1

@Esio O miano największego nurka

0

@Kettger Don't give me hope

0

@cules100pro Tylko Antonio Conte.. a potem się budzę bo to nierealne

1

@AmigoBlancos Idealnie się Twoje posty zgrywały z oglądaniem przeze mnie mindhuntera, ale niestety już tylko 2 odcinki mi zostały

5

@macio_944 0 celnych strzałów oddanych na Camp Nou, tego się nie da opisać

4

@Encore @Rust_Cohle z rodzinką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?