1

Francja była fajna w 2016

0

No i się nacieszylem

2

Jedzie wielka Hiszpania Luisa Enrique z nimi

2

Sarabia niezły sabotaż robi

18

@kamilo0066 Chałwa jest kozak

1

@Rust_Cohle Tak jak Twoje szefie, Benzi z Lewym mocna walka o top 1

5

@Mario96w Oprócz mojego starego napojonego harnasiami to słabo

1

@KrwawiaceoczyVEB Modrić za kilka meczów dostał złotą piłkę, także różnie bywa

9

Ale że Fede Chiesy nie ma na liście, nieźle się tam bawią

0

Ja tam zawsze byłem za Newcastle, Demba Ba idol

0

@barcowy1899 Mnie już wiozą prosto do celi

0

@LS Kozacki detektyw

0

@Radzio_94 Nie było szans żeby został. On albo Pep.

2

@marcin62 Ja raz zostałem powołany na zawody i zdobyłem bramkę, to moje osiągnięcie tak jak 4 przyłożenia w jednym meczu Ala Bundy'ego

6

@dembabejlen Dobry towar byku wleciał

17

Boomerzy w żałobie

1

@PizzerMan To już odpal sobie gibrzdyla

1

@pawelke3n Julian idziesz na wódę i paluszki z kurczaka?

7

@Barca1992 Dobrze, że jestem biedny

0

@pt9 Ja po pierwszym nie mogę się za drugi zabrać. Rust zbyt potężny był i chyba trzeba dłużej odczekać.

9

@krawczykPSG Luuk de Jong

9

@Piernik No i co jest złego w messengerze?

0

Działa wam la rambla?

3

@Rust_Cohle Grał twoje pewniaki

2

@GadulkiGembulki_FCB Ja byłem tym kolegą

16

@LukiGT "dużo ludzi oczekuje niesamowitej gry teraz z Barcelony strony" Ludzie oczekują wygranych z cadizem i granadą

22

@BorzyKrzys Stres to był na matmie jak mi baba psychike rozjechała w wieku 14 lat

1

Ale konkret walke dali

6

@qbsonFCBarca Ale to ty dzwonisz

2

@Pilka_jest_okragla Miało mieć konsekwencje, ale potem zobaczył budżet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?