Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Jak sam mu sypałem
1
Tede biełyje nosy uskuteczniał
5
Stary-na-wersalce
44
@Davvd Takich napastników jak Villa już nie produkują
14
@Pilka_jest_okragla Będzie kolega dla Dembele w szpitalu
7
@Mns21 Za stara już
0
@DonMatteo901 Za tę muzykę w tle gość do pierdla powinien iść
0
@Uukasz_93 Ja po pierwszej połowie odpuściłem oglądanie, Koeman czynił cuda
0
@Worny Nie no wytrzeźwiej
0
@Pogba Fabrizio dał, wystarczy
0
Ale co w swoim pierwszym sezonie Koeman dał mi złapać oddech i chęć oglądania meczów, to jego
0
Daj mi te noc, te jeeeedną noc
0
1 celny strzał przez 98 minut? Hahahahahaha
1
Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją
2
No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz
0
@bartas97 Środowa noc to wódy czas
0
@kuz Falcao prosze nie bij nas
1
@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie
0
@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli
1
@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie
9
@kewin XDDD hahaha
1
@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie
2
@Rewolucja123 Po co nam piłkarze jak Koeman nie ogarnia i tak
0
Że też eintracht musiał tego karnego zmaścić, szkoda gadać
0
Derby Włoch na koniec dnia to piękna sprawa
1
@LosBlankos Ronald Koeman bije kolejne rekordy
6
Dobrze, że Liverpool chociaż osłodził trochę wieczór
0
Ten klub trzeba zaorać
3
Tu powinno być jak w meczach Atletico z 10 minut doliczone
2
Nędza i rozpacz