0

@NaFazieHitman Jak sam mu sypałem

1

Tede biełyje nosy uskuteczniał

5

Stary-na-wersalce

44

@Davvd Takich napastników jak Villa już nie produkują

14

@Pilka_jest_okragla Będzie kolega dla Dembele w szpitalu

7

@Mns21 Za stara już

0

@DonMatteo901 Za tę muzykę w tle gość do pierdla powinien iść

0

@Uukasz_93 Ja po pierwszej połowie odpuściłem oglądanie, Koeman czynił cuda

0

@Worny Nie no wytrzeźwiej

0

@Pogba Fabrizio dał, wystarczy

0

Ale co w swoim pierwszym sezonie Koeman dał mi złapać oddech i chęć oglądania meczów, to jego

0

Daj mi te noc, te jeeeedną noc

0

1 celny strzał przez 98 minut? Hahahahahaha

1

Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją

2

No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz

0

@bartas97 Środowa noc to wódy czas

0

@kuz Falcao prosze nie bij nas

1

@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie

0

@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli

1

@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie

9

@kewin XDDD hahaha

1

@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie

2

@Rewolucja123 Po co nam piłkarze jak Koeman nie ogarnia i tak

0

Że też eintracht musiał tego karnego zmaścić, szkoda gadać

0

Derby Włoch na koniec dnia to piękna sprawa

1

@LosBlankos Ronald Koeman bije kolejne rekordy

6

Dobrze, że Liverpool chociaż osłodził trochę wieczór

0

Ten klub trzeba zaorać

3

Tu powinno być jak w meczach Atletico z 10 minut doliczone

2

Nędza i rozpacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?