0

@Rewolucja123 Roberto i Pique jakby lekko wbili szpilke w Koemana

0

Nie mam pojęcia co ja obejrzałem

2

@goldmetaxa Cykl Busquetsa od paru lat, to granie chłamu przez większość czasu, aż w końcu przychodzi parę dobrych meczów, każdy się nabiera, a on później znowu wraca do swojego słabego poziomu.

0

Patrząc na Luuka tęsknie za Princem Boatengiem

4

Koeman siedzi, chillera walona, a tu kamera poszła na niego i trzeba było wstać żeby przypału nie było

19

Barcelona jest jak taka żona na którą nie możesz już patrzeć, ale no nie zostawisz jej

5

@Djzordon To o Chelsea - Barca z 2009 też musisz pamiętać

0

@puyol_presidend5 Dżinsowe kurtki to styl życia

1

@Transu96 Pamiętam jaką cieniznę grał na euro. W końcu jakoś siadł mu ten jeden mecz z Italią, doszła do tego kwestia bycia wychowankiem i narodził się hype z tyłka.

10

No i po nadziejach, eh

1

@macio_944 Top momentów, ciarki na całym ciele. Jakbym oglądał genialny western.

0

@DaPidejpi Problem największych, weszli już na taki poziom i przyzwyczaili do niesamowitych rzeczy, że na niektórych przestały robić wrażenie, stało się to normalnością

5

@Mixtape Rozniesiemy ich 1-1

8

@arasz1819 Dzięki arasz za codzienną dawkę wiedzy

0

Carletto to jest fachura

0

Teraz się nie dziwię, że Arsenal McKenniego chciał

0

@Rust_Cohle Bo bandę parodystów trenuje z kilkoma wyjątkami

0

XDD No i to jest właśnie Juventus w tym sezonie

0

@Janiama Są starsi, ale praktycznie cały środek pola, to nie są zawodnicy na miarę Juventusu. Rabiot, Bentancur czy McKennie grają tragicznie, w przypadku francuza to nieraz ociera się o sabotaż. De Sciglio to zawodnik na maksymalnie ligowego średniaka. Nawet nie ma sensu wymieniać takich gości jak Bernardeschi. Może mnie poniosło z tym, że to gorszy skład niż Barcelony, ale jest źle.

0

Jak Koeman nie ma z czego rzeźbić, to co ma Allegri powiedzieć. Skład węgla i papy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 Jakby się zgodził na niską pensję, to bym brał

0

@Bocheno1 Czekam ciągle na Lapcia

1

@tomek8756 Zgadzam się, lepszy duecik

0

@tomek8756 Najlepsza postać tego sezonu, zepsuli wszystko :(

0

Zamiast sprowadzić jakiegoś Olmo w zimę to trzeba rzucić wszystko na pensje dla Conte i będzie dobrze, zaufajcie mi

2

@Mixtape Jakbym miał stawiać, to ligę

41

@dzefrej234 Do środka pola może przyjść, dalej będzie najlepszy

0

@PatrychoO Proszę dajcie nam Antonio

0

@barcelonaLM Lub za miesiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?