4

@Mixtape Remisy brałbym w ciemno

0

@Coutinho007 W tym momencie na tym tle młodzieży i wypaleńców jest to zawodnik baardzo cenny

0

Mnie bawią kolejne kandydatury dzieciaków do tego klubu, nawet w FM'ie potrzeba zawodników, którzy wchodzą w swój prime, są bardziej doświadczeni. Ale no też trzeba przyznać, że poza Memphisem pewnie mało kto w tym wieku i o podobnej klasie będzie chciał tutaj teraz przyjść.

0

@masq Chciałbym kiedyś zobaczyć prawdziwego fachowca na tej ławce trenerskiej, gościa, który umie w taktykę, jakąś markę. Ale w tym klubie będzie o to ciężko.

0

@Vebrol To była jakaś imitacja gry w piłkę nożną. Kontry to robił Real Mourinho, to były prawdziwe kontry.

2

Wzięlibyśmy Antonio Conte i liga robiona co roku

3

@parpe To gloryfikowanie Valverde po porażkach zawsze bawi, moje ulubione

11

@Cule1234 Jordi Alba był chory dlatego.. wystawił go od pierwszych minut

9

@AmigoBlancos W kieszeni Upamecano został schowany

0

@dafik85 Nic pozytywnego nie wymyślę

16

Co do Coutinho, to było widać, że jest klasę wyżej od większości zespołu. Luz, technika, szybkość w podejmowaniu decyzji, byle zdrowie mu dopisywało.

5

@dafik85 Strzelił ładnego gola dupą

1

3:0, jest progresik, jedziemy dalej

0

Już pomijając te męczarnie, bo wiadome i oczywiste było, że tak będzie, to najbardziej boli fakt w jaki żałosny sposób straciliśmy bramkę

0

@BorzyKrzys Większość tak, ale jednocześnie bardziej się opłaca symulować niż grać uczciwie

8

@nitey Nie no jeszcze odpali Messi

1

No i klątwa nie zadziała skoro inni postanowili już wcześniej kupon utopić

3

@marcin000019 Fanatycy i Messiego i Ronaldo są najgorsi

1

@Rust_Cohle Na cda będzie

3

@MarioVeB! Przepraszam Mario

1

@Rust_Cohle Mówiłeś, że nikomu nie pokażesz

W ogóle coś tam oznaczałeś wczoraj, rzuciłem na bayern ze dwa kupony za groszaki

4

Wyciekły nagrania z Jordim Albą


2

@Bogan Na jednym Bayern, na drugim X/Bayern, potężne klątwy rzucone

8

@kkbarca Piwo to jego paliwo

11

@LecimyPoMajstra Ale Leon pewnie niezainteresowany

33

@PatrychoO Najlepsze ślizgi na kolanach, Villa zawsze w serduszku

0

@Ironman Albo sprawią miłą niespodziankę albo wpadnie jakaś kasa, sytuacja win - win

0

@masq Drugi sezon sprawił, że łzy ciekły po policzku

2

Trzeba będzie rzucić jakiś kuponik na Bayern, ostatnie zaklęcie dzięki któremu wygramy

1

@patrykzmc2000 Nigel De Jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?