Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mixtape Remisy brałbym w ciemno
0
@Coutinho007 W tym momencie na tym tle młodzieży i wypaleńców jest to zawodnik baardzo cenny
0
Mnie bawią kolejne kandydatury dzieciaków do tego klubu, nawet w FM'ie potrzeba zawodników, którzy wchodzą w swój prime, są bardziej doświadczeni. Ale no też trzeba przyznać, że poza Memphisem pewnie mało kto w tym wieku i o podobnej klasie będzie chciał tutaj teraz przyjść.
0
@masq Chciałbym kiedyś zobaczyć prawdziwego fachowca na tej ławce trenerskiej, gościa, który umie w taktykę, jakąś markę. Ale w tym klubie będzie o to ciężko.
0
@Vebrol To była jakaś imitacja gry w piłkę nożną. Kontry to robił Real Mourinho, to były prawdziwe kontry.
2
Wzięlibyśmy Antonio Conte i liga robiona co roku
3
@parpe To gloryfikowanie Valverde po porażkach zawsze bawi, moje ulubione
11
@Cule1234 Jordi Alba był chory dlatego.. wystawił go od pierwszych minut
9
@AmigoBlancos W kieszeni Upamecano został schowany
0
@dafik85 Nic pozytywnego nie wymyślę
16
Co do Coutinho, to było widać, że jest klasę wyżej od większości zespołu. Luz, technika, szybkość w podejmowaniu decyzji, byle zdrowie mu dopisywało.
5
@dafik85 Strzelił ładnego gola dupą
1
3:0, jest progresik, jedziemy dalej
0
Już pomijając te męczarnie, bo wiadome i oczywiste było, że tak będzie, to najbardziej boli fakt w jaki żałosny sposób straciliśmy bramkę
0
@BorzyKrzys Większość tak, ale jednocześnie bardziej się opłaca symulować niż grać uczciwie
8
@nitey Nie no jeszcze odpali Messi
1
No i klątwa nie zadziała skoro inni postanowili już wcześniej kupon utopić
3
@marcin000019 Fanatycy i Messiego i Ronaldo są najgorsi
1
@Rust_Cohle Na cda będzie
3
@MarioVeB! Przepraszam Mario
1
@Rust_Cohle Mówiłeś, że nikomu nie pokażesz
W ogóle coś tam oznaczałeś wczoraj, rzuciłem na bayern ze dwa kupony za groszaki
4
Wyciekły nagrania z Jordim Albą
2
@Bogan Na jednym Bayern, na drugim X/Bayern, potężne klątwy rzucone
8
@kkbarca Piwo to jego paliwo
11
@LecimyPoMajstra Ale Leon pewnie niezainteresowany
33
@PatrychoO Najlepsze ślizgi na kolanach, Villa zawsze w serduszku
0
@Ironman Albo sprawią miłą niespodziankę albo wpadnie jakaś kasa, sytuacja win - win
0
@masq Drugi sezon sprawił, że łzy ciekły po policzku
2
Trzeba będzie rzucić jakiś kuponik na Bayern, ostatnie zaklęcie dzięki któremu wygramy
1
@patrykzmc2000 Nigel De Jong