Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@POLAK12345 Wyobraź sobie bycie żoną polaka zakolaka
1
@Transu96 XDDD chłop kariery kończy
1
@Messibestplayerintheworld Giga Chad Dusan Vlahović
0
@Homeopata8989 Ja bym brał
0
@Kwiatek67 To ja wole Davida Ville
1
@BART97 Harnaś zawsze mile widziany
0
@Rust_Cohle Za jakieś drobne mogę rzucić jak pewniaki dajesz
Borussia handicap 0:2 dla odważnych
1
@Rust_Cohle Dobrze bangla, nie patrz na hejterów wyżej
1
@Emhyr Wierzę Fabrizio
3
Balotelli uwaga teraz strzaaaał, Agueeeeeeeero, Agueeero, Agueeero, 3-2 :')
37
Co jest kurde noc jest kurde
4
Patrząc na to obiektywnym, eksperckim okiem, awansować może Real albo PSG
4
@Sysia11 Real też potrafi
1
@Pawel13sz W FMie dobry kocur
11
Jak już w końcu wyciągną te wnioski to nie będzie co zbierać z innych klubów
52
Muszą w końcu usunąć ten podsłuch
9
@Zoker https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dNrTkICpFxebE7Hu9aCQER6MQ6Xyqf26,w400.jpg
Taki ich wygląd
0
@Criss18Barca Psycha i kolana siadły
8
Pamiętam jak zdarzało się czasem Pana Valdesa szkalować, młody byłem i głupi
0
Podziwiam ludzi którzy to oglądają jeszcze, psycha ze stali
0
Psycha siadla w tym momencie, trzeba wyłączyć
0
XD xD xD Nie wierzę w to
0
Nie no Mingueza skończy tutaj wkręcony w ziemię
1
Ten sędzia to jest kpina
3
Ter Stegen to jest żart w tym momencie
2
Co by się nie działo, jesteśmy Barceloną, forca Barca
0
@Rewolucja123 Łatwo
3
I cyk wielkie Juve z pierwszego
1
@Janiama Po latach frustracji tacy ludzie mogą sobie w końcu ulżyć
0
@Alvarinho Tamto to ironia była, pozdro