0

@Rifek trzymałbym kciuki jak to kibic. Ale jeśli udałoby im się go ściągnąć to za chore pieniądze, a przypominam, że obrona nadal jest dziurawa

0

@Criss18Barca Ronaldo gra w pomocy

4

Może i Alvarez nie wypowiedział się po meczu. Ale mam nadzieję, że "przemówił" na boisku i wszyscy zrozumieli, że to nie jest '9'

1

Ale dziś Alvarez nigdzie nie wyjdzie i nic nie powie. Wszystkim aż kopary opadną.

Tyle lat od konferencji Verrattiego a tu nadal się ludzie nadal nabierają

0

@jacobFCB jeśli ktoś myśli, że powie coś więcej niż "koncentruje się teraz na MŚ. o moje przyszłości porozmawiamy po turnieju" to jest śmieszny

0

@PatrychoO bo dziecko włoskich emigrantów Messi, polskich Dybala, szkockich Mac Alister, włoskich De Paul i wielu innych ci nie przeszkadzało...

3

@PatrychoO Skoro Real został izraelem piłki nożnej, to ktoś musiał wziąć rolę Ukrainy

1

Schlotterbeck to fantastyczny piłkarz i był moim marzeniem, ale chłop zaczyna mieć zdrowie jak Christensen.

0

Polski Ronaldo. Lewy, proszę Cie. Dałeś tej kadrze bardzo dużo, ale czas odpuścić.

12

I super. Schodzimy z jego pensji. 3 miliony, to może nie jakaś rewelacja, ale Pena pewnego poziomu nie przeskoczy. No i przede wszystkim mieliśmy w kadrze czterech bramkarzy. Teraz pozbyć się jakimś cudem Statuy i jazda.

1

Bardziej wkurzający od Juliana Alvareza jest ten patologiczny kłamcą Jose Alvarez

5

Hamza bardzo inteligentnie porusza sie w swojej strefie. Nieźle pressuje i wychodzi na pozycję. Pytanie tylko, czy trzymanie chłopaka, który gra na MŚ w rezerwach ma jakikolwiek sens, zwłaszcza, że nasze rezerwy niestety od wielu lat grają na peryferiach futbolu hiszpańskiego, a poziom 3/4 ligi tylko może takiego zawodnika cofnąć w rozwoju.

4

Deco nie potrafi dopiąć nawet transferu Salinasa, który nie rozegrał ani minuty w La Liga, a co niektórzy myślą, że on jakieś wielkie deale będzie robił. Swoją drogą Salinas nawet jakby miał być dobrą opcją na przyszłość, to na tę chwilę i tak nie gwarantuje nam odpowiedniego poziomu, który ogarnie obronę zwlaszcza na arenie międzynarodowej. Chłop uparł się na tego Alvareza, jakby to był conajmniej Haaland. Absolutnie niedorzeczna postawa. Po cyrku jaki zrobiło Atletico na X powinniśmy zerwać z nimi jakiekolwiek relacje. Nikogo do nas od nich i nikogo od nas do nich.

Śmialiśmy się z Pereza jak dwa lata z rzędu został opluty przez PSG i Mbappe, a teraz robimy to samo z tym, że z piłkarzem słabszym, mniej medialnym i nie gwarantującym goli.

0

@MichuZ44 na podobnym pozimie. Turcję zgubiło chyba ego, które przejawiał choćby Arda. Mają bardzo mocną kadrę, a nie potrafili strzelić gola Paragwajowi nawet grając w przewadze cała połowę.

2

@Comentateiro Czyli skorumpowany oligarcha i syjonista nazywa intencjonalnie jedną z brygad imieniem ludobójców z UPA uderzając tym samym w swoich sojuszników nie jest winny, tylko jest "twardym zawodnikiem i politykiem", preydent, który sprzeciwia się takim praktykom jest słaby?

0

@MichuZ44 Wymiana za Oyarzabala z dopłatą z naszej strony i wszyscy zadowoleni.

0

@Guillegavira Jak spadkowicze w PL dostali więcej niż Barcelona za wygranie ligi... brawo Jebas.

1

@NeroTFP1 Ale oni mieli ekipę. Rivaldo, Ronaldo i Ronaldinho dziś zjedliby niemal każdego napadziora.

9

@Comentateiro Jaką atomówkę? Atomówkę, to by zrzucił, gdyby zaczął blokować pomoc i wysyłanie sprzętu. To jest gest symboliczny, ale ważny.

Gdyby nie Polska, to ich żydowski prezydent grałby znów w jakichś lipnych kabaretach.

0

Jaka była podnieta jak jakiś farmazon, który był na weselu ze szwagrami wrzucił emotkę bomby na swoje socjale. Okienka transferowe są upierdliwe, ale to się nawet nie zaczęło i już jest chyba najbardziej irytujące w ostatnich latach.

1

@tbas materaców nienawidzę od dawna, w zasadzie od dnia, w którym Simeone ich przejął. Zawsze jednak jak grali przeciwko śmietankowym, to trzymałem za nich kciuki. Od teraz pierwszy raz będę wolał te madrycioków.

0

Deco nawet Salinasa nie potrafi dopiąć.

7

Ze zdrowiem Raphinhi już chyba lepiej nie będzie. Serio zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest ostatnia szansa na zarobienie na nim.

1

@NeroTFP1 Bernardo wielkie rozczarowanie i żałuję, że nie przyszedł jako taki 12 zawodnik. Coś ala Keita swego czasu.

Ale Konate to jest klocek. Wyjść z nim i z Araujo w składzie to jakiś żart absolutny by był.

1

Kurde, z komentarzy tutaj wnioskuję, że chyba 18 sierpnia, bo lament jakby okienko miało się lada moment zamknąć, a przypominam, że się nawet nie otworzyło.

0

@Faro Hamza - 18 lat, Gariba - 19, Tunkara - 16. To są opcje za minimum 2 lata. Hamza będzie grywał pewnie sporadycznie w tym sezonie. Gariby póki co nie słychać, żeby Flick brał pod uwagę, a Tunkara jest stanowczo za młody.

My potrzebujemy wzmocnień na teraz i na później. Napadzior i obrońca to must have.

3

To dyskredytowanie Gordona po jednym meczu, w którym grał z Madueke (swoją drogą nie wiem na co liczył Tuchel powołując go a nie Fodena, choćby bez formy) i kiedy Anglia nastawiona była raczej na atakowanie prawym skrzydłem jest tak samo niedorzeczne jak to, że ktoś obśmiewał Real za transfer Bernardo, bo ten zagrał fatalnie z Kongijczyków, czy Cucurella zagrał słabo jak cała Hiszpania, albo od razu lamentował bo Raphinha nie popisał się z Marokiem.

1

@NeroTFP1 Negrerininho Gaucho zdaniem madrycioków

0

Lee Kang-in to świetny piłkarz, ale na jego pozycji mamy Olmo i Fermina, a od biedy grać tam może Gavi czy Raphinha. Chyba, że Koreańczyk jest bardziej brany pod uwagę jako ktoś kto może być zmennikiem dla ŚPO i PS, wtedy ok.

Javi Guerra, to już całkiem głupi pomysł. Na jego pozycji mamy nietykalnego Pedriego, który potrzebuje oczywiście rotacji, ale nie młodym piłkarzem, który żeby dać coś musi być ograny. Dlatego strasznie szkoda, że Silva wybrał śmietankowych, bo mógłby grać ogony, ale w momencie, w którym trzeba byłoby wejść za podstawowego gracz to zawsze dałby solidny poziom.

3

@matt121 no raczej to ten sam zabieg co z 150 milionami za Alvareza. Obiecał w wyborach. Obietnicy dotrzymał, a to, że nie ma wpływu na decyzje Atletico i UEFA, to co innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?