0

Po prostu Bayern został rozjechany przez Kataloński walec którym kierował Messi

0

Cristiano Ronaldo

0

Jeden zły drugi gorszy ale chyba lepszy jest ten Laporta on nie sprzeda przynajmniej nazwy stadionu za 10 mln ojro na rok

0

No chyba ty nie wiesz co piszesz każdy mecz przybliża drużynę do celu w meczy z the bus i tak zagrają rezerwy to będzie dobry mecz do analizy dla Enrique

0

Też tak uważam :D

0

Każde zwycięstwo jest ważne obojętnie czy z 3-ligowcem czy Realem bo przybliża Barcę do obrony potrójnej korony

0

Czytałem o wcześniej i nie twierdzę że Bartomeu czy zbawca Laporta jest idealny po prostu tutaj trzeba wybrać mniejsze zło

0

Złoże się że jak z nimi wygramy pierwszy będziesz się jarał a zwycięstwo z busem jest ważne

3

Hahahahahah ludzie są dziwni chcą Pogby nie chcą reklam na koszulkach tylko jedno pytanie skąd bez reklam wsiąść na to hajs?

0

Wygrać z nimi warte jest więcej niż zwycięstwo z Realem trzeba w końcu ten bus rozkręcić wystarczająca dużo krwi nam napsuli

1

Przeżyje wszystko nowe koszulki także ale niech się nie dobiera do nazwy Camp Nou

1

Mòwię wam on dla nas będzie większą inwestycją na lata niż Ronaldo dla Realu

0

Jedyna różnica że Scolari wygrał MŚ ale po za tym faktycznie obydwaj dupy nie urywają. Dlaczego te południowoamerykańskie reprezentacje nie wezmą jakiegoś sprawdzonego trenera?

0

No te Copa America jest takie ciekawe jak włosy CR7 Argentyna z taką grą niech się już pakuje i jedzie do domu lub na wakacje

1

Jak to mnie wnerwia wszystkiemu w meczu z Legią jest winny Celtic to ci debile puścili zawieszonego zawodnika UEFA zrobiła to co powinna

0

To jest mecz arzyski

0

Hiszpania w formie widzę

0

Zastanawiam się jaką on miał minę w sobotę o 23:00 zaciekawie pewnie nie wyglądał

0

Tytułu nam raczej nie odbiorą za takie coś pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją jako kibić Barcy oni na początku powinni zająć się klubami które odpuszczają sobie mecze z nami i z Realem bo mają przeświadczenie że i tak przegrają

0

Tego niestety dla pewnych osób nie zroBarca od 70 minuty biegała jak muchy odpuścili mecz mentalnie i tyle

1

Nic złego w tej wypowiedzi nie ma. Co mieli za*ierdalać jak tytuł był już zdobyty pozatym nie wieże że Deportivo ma na tyle hajsu żeby mogło zapłacić za taki mecz

0

Co im z tych rankingów nawet fani Realu (ci prawdziwi) wiedzą że w kwestii trofeów w ostatnich 10 latach dostają w pipkę?

0

Skąd info mistrzostwa raczej nie mogą już odebrać? To jest kpina gdzie tu mecz ustawiony po prostu od 70 minuty zawodnicy Barcy stali praktycznie w miejscu to jak mieli wygrać?

2

Ufff dobrze że zostanie za 2 lub 3 lata odejdzie jako legenda którą dla mnie już jest

1

Ma ktoś dobre zdjęcie na tapetę jak Xavi podnosi puchar? Fajna tapeta z tego bedzie

3

Ma ktoś dobre zdjęcie na tapetę jak Xavi podnosi puchar?

1

To jest przeznaczenie jako pierwsi podnieśliśmy nowe trofeum w 2006 roku i podnosimy je jako ostatni w 2015

0

Ten Juventus to więksi rzeźnicy niż Atleti

0

Zawsze jest odprawa przed finałem jakieś tańce i chuje muje dzikie węże

0

To jest stadion na którym sam wielki Usain Bolt pobił właściwie wszystkie rekordy sprintu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?