EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu Bayern został rozjechany przez Kataloński walec którym kierował Messi
0
Cristiano Ronaldo
0
Jeden zły drugi gorszy ale chyba lepszy jest ten Laporta on nie sprzeda przynajmniej nazwy stadionu za 10 mln ojro na rok
0
No chyba ty nie wiesz co piszesz każdy mecz przybliża drużynę do celu w meczy z the bus i tak zagrają rezerwy to będzie dobry mecz do analizy dla Enrique
0
Też tak uważam :D
0
Każde zwycięstwo jest ważne obojętnie czy z 3-ligowcem czy Realem bo przybliża Barcę do obrony potrójnej korony
0
Czytałem o wcześniej i nie twierdzę że Bartomeu czy zbawca Laporta jest idealny po prostu tutaj trzeba wybrać mniejsze zło
0
Złoże się że jak z nimi wygramy pierwszy będziesz się jarał a zwycięstwo z busem jest ważne
3
Hahahahahah ludzie są dziwni chcą Pogby nie chcą reklam na koszulkach tylko jedno pytanie skąd bez reklam wsiąść na to hajs?
0
Wygrać z nimi warte jest więcej niż zwycięstwo z Realem trzeba w końcu ten bus rozkręcić wystarczająca dużo krwi nam napsuli
1
Przeżyje wszystko nowe koszulki także ale niech się nie dobiera do nazwy Camp Nou
1
Mòwię wam on dla nas będzie większą inwestycją na lata niż Ronaldo dla Realu
0
Jedyna różnica że Scolari wygrał MŚ ale po za tym faktycznie obydwaj dupy nie urywają. Dlaczego te południowoamerykańskie reprezentacje nie wezmą jakiegoś sprawdzonego trenera?
0
No te Copa America jest takie ciekawe jak włosy CR7 Argentyna z taką grą niech się już pakuje i jedzie do domu lub na wakacje
1
Jak to mnie wnerwia wszystkiemu w meczu z Legią jest winny Celtic to ci debile puścili zawieszonego zawodnika UEFA zrobiła to co powinna
0
To jest mecz arzyski
0
Hiszpania w formie widzę
0
Zastanawiam się jaką on miał minę w sobotę o 23:00 zaciekawie pewnie nie wyglądał
0
Tytułu nam raczej nie odbiorą za takie coś pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją jako kibić Barcy oni na początku powinni zająć się klubami które odpuszczają sobie mecze z nami i z Realem bo mają przeświadczenie że i tak przegrają
0
Tego niestety dla pewnych osób nie zroBarca od 70 minuty biegała jak muchy odpuścili mecz mentalnie i tyle
1
Nic złego w tej wypowiedzi nie ma. Co mieli za*ierdalać jak tytuł był już zdobyty pozatym nie wieże że Deportivo ma na tyle hajsu żeby mogło zapłacić za taki mecz
0
Co im z tych rankingów nawet fani Realu (ci prawdziwi) wiedzą że w kwestii trofeów w ostatnich 10 latach dostają w pipkę?
0
Skąd info mistrzostwa raczej nie mogą już odebrać? To jest kpina gdzie tu mecz ustawiony po prostu od 70 minuty zawodnicy Barcy stali praktycznie w miejscu to jak mieli wygrać?
2
Ufff dobrze że zostanie za 2 lub 3 lata odejdzie jako legenda którą dla mnie już jest
1
Ma ktoś dobre zdjęcie na tapetę jak Xavi podnosi puchar? Fajna tapeta z tego bedzie
3
Ma ktoś dobre zdjęcie na tapetę jak Xavi podnosi puchar?
1
To jest przeznaczenie jako pierwsi podnieśliśmy nowe trofeum w 2006 roku i podnosimy je jako ostatni w 2015
0
Ten Juventus to więksi rzeźnicy niż Atleti
0
Zawsze jest odprawa przed finałem jakieś tańce i chuje muje dzikie węże
0
To jest stadion na którym sam wielki Usain Bolt pobił właściwie wszystkie rekordy sprintu