0

Z nich nic nie będzie . Chociaż z Douglasa też raczej nic nie urośnie

0

Marzy mi się aby Douglas strzelił 3 gole to było by coś

0

Sorry błąd oczywiście chodziło o Hiszpanię jeżeli ona by się odłączyła po kolei zacząłby się sypać cały kraj a zacząwszy od Kraju Basków

0

O kurde ciekawe kto kapitan? Czyżby Alves?

0

Nie Katalonia się NIGDY nie odłączy od Katalonii. Rząd w Madrycie na to nie pozwoli

0

Bo Katar daje dużo naprawdę

0

Świnia...co za pajac z kolesia

0

I najlepiej niech nie wraca jak chce sponsora to niech się wysili i znajdzie coś lepszego niż katar nawet Fly Emirates Realu jest 5 x lepsze

0

No i co obrazisz się za takie coś bez sens to tylko słowa...

0

Hahaha jakie pierdoły nie będzie uchodźców Unia przykręci pieniążki i pani Sydełko przyjmie każdego...

1

Kto jak nie łysy jak taki partacz Blatter siedział tyle lat przyklejony do fotela to i łysy sobie poradzi

1

W ogóle zawieszanie za przeklenstwa to debilizm ja nie widze roznicy w zwrocie o kurde a o ku*wa i jedno okazuje zdziwienie i drugie to tylko słowo i przynajmniej mnie takie zwroty nie ruszaja

0

Jest opcja blokowania użytkowników ?

0

to niech wyjaśniają sam jestem za tym żeby Ruskie skur*iele oddały ten wrak ale niech tego nie używa do kampanii wyborczej i przy rozpoczynaniu przemowy

2

A do czego innego to zmierz Kaczor zaczyna przemowę od czego od Smoleńska ludzie to już nie jest śmieszne

2

On będzie pociągał za sznurki Szydło to bedzie marionetka w jego rękach tak samo jak nasz ukochany Andrzej mam jeden garnitur Duda

2

Komentarz usunięty

3

Co się cieszysz PIS w władzy zacznie się zabawa na okrągło katyń

0

Nie nie wykonywał

1

A kto powiedział na Korwina trzeba głosować na kogoś kto ma realne szanse wygrać nie wiem jak ty ale ja wolę PO niż ten porypany pis z jęczącą Szydło i Kaczorem na czele

2

Teraz na okrągło będzie wałkowane Katyń katastrofa Smoleńska trotyl śledztwo 500 zł na jedno dziecko którego i tak nikt nigdy nie dostanie

0

Jeden z moich znajomych jest w komisji i w czasie wolnego czasy przyjechał się na chwilę wy chilować i mówił że przynajmniej w jego miejscowości jedynymi którzy poszli głosować byli ludzie powyżej 70 lat trochę młodych pewnie przyszło ale malutko

5

Nie tępy naród tylko młodzi nie chcą iść głosować a te stare baby fanatyczki PISu dymają do urny jeszcze przed otworzeniem lokali

0

Kurwa kolejny nasz piłkarz który zachowuje się jak dziecko...

0

Ulubiony wynik Kloppa w Liverpoolu

0

Tragedii nie było Bartra gorzej według mnie

0

Wyzwał sędziego chyba

0

BTeż mi się nie podoba...Stroje wyglądają jak gówno

0

Heh ciekawe kto w tym roku będzie wręczał Złotą Piłkę w tym roku był to Henry teraz może Johan Cruyff jako że to być może będzie jego ostatnia okazja?

2

Do czego ten świat zmierza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?