0

Ja jak na razie nie grałem pre ordera na PC nie wiem czy kupić. Zawsze kupowałem pre ordery ale Unity mnie do tego zniechęciło, przynajmniej przed aktualizacjami bo po nich grało mi się świetnie :)

0

Syndicate było produkowane przez 2 lata.

0

To raczej tego u ciebie nie zyskają :)

0

Fajna wypowiedź.

0

Co zauważyłem. Jak widzę w nich Neymara to do niego jakoś to coś pasuje jak widzę w nich Andresa to mi się rzygać chce...

0

A co do twojego argumentu. Ocenianie piłkarza po tym czy kiedykolwiek zagrał słaby mecz. Każdy piłkarz kiedyś taki zagrał. Messi, Ronaldo i Lahm na tej liście nie jest wyjątkiem.

0

Zapewne ty też tak mówisz tego już nie zmienisz taka Polska mentalność. Pamięć po ojcach przejdzie na syna taka kolej rzeczy.

0

Ja tam Lahma lubię to jedyny Niemiec razem ze Schweisteigerem który nie kojarzy mi się za swoją twarzą z pewnym faktem historycznym w latach 1939-1945.

0

Ale jednak osiągnięciami według mnie Alves niszczy Lahma :)

1

Neymar wymięka przy tym co zrobił Roonie. Oczywiście z całym szacunkiem dla Neymara.

2

Nie co powiedział ?

4

Lepiej być cichym bohaterem niż głośnym antybohaterem. #FILOZOFIA.

0

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

0

Dobra koniec...

0

Ja mówię o tym co ty osiągnąłeś najlepszy piłkarzu w historii. Ciekaw jestem dlaczego skoro jesteś taki dobry jeszcze cię nie powołano do reprezentacji.

0

Powiedz co ty osiągnąłeś Pewnie wygrałeś 3 potrójne korony strzeliłeś 5 hat tricków w finałach LM i MŚ. A na deser wygrałeś 6 ZP.

0

Oglądasz mecz? Spójrz jak grają Munir,Sandro,Gumbau czy Samper.. Oni nie nadają się do gry o najwyższe cele,gdzie tu wina Rosella?



Jeden z twoich komentarzy hipokryzja aż razi po oczach.

0

A może ty lepiej się do książek weźmiesz. a zapomniałem ty się urodziłeś w 1875 jak większość super dorosłych użytkowników tej strony.

0

Ale pojechałeś...porostu czuję się urażony...

0

Ja od początku pisałem że z Munirka gówno będzie...

0

Niech Lucho zmieni bezużytecznego Munira. A w lecie to oddać ich za darmo albo jeszcze komuś dopłacić.

2

Dupa i tyle

0

Sędzia kretyn gracz Barcy fauluje to to gwiżdże 5 sekund później to samo zrobił gracz Villarealu nic nie było!!!

0

Ktoś w ogóle Serie A ogląda?

0

W sumie może się w tej Brazylii odbudował niech spróbuje sił w Europie na nowo.

0

A co transfer?

0

Huehueheueheu dobrze że Neymar jest kapitanem Brazylii to Messi ma pewne 5 punktów. Heuehueheuehue .

0

Mam takie samo zdanie nawet warto odpuścić te 5 baniek a pocałować w dupę Katar.

0

Komentarz usunięty

0

Kiedy będą ogłoszone 3 gole nominowane do Puskasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?