0

Muzułmanie alkoholu nie mogą pic.

0

E co do Pique to myślałem że kibole na Bernabeu się bardziej postarają.

0

Całemu składu z sezonu 8/9

0

Bóg zapłać.

12

Jest też i historyczny Busquets. Legenda i tyle.

0

A dokładniej jeżeli się orientujesz?

1

Głosowanie zakończyło się wczoraj więc nikt nie widział jego żałosnego meczu dziś.

0

Kiedy rozpoczyna się klubowy Mundial?

0

Messi musi powoli przekazywać Neymarowi coraz więcej obowiązków widać jak Brazylijczyk rozwinął się przez ostatni rok.

1

Na kolejne 10 lat i będzie ok.

0

Brawo ty dobry mecz zagrałeś.

2

Messi po tak długie kontuzji zagrał świetnie. Pewnego Portugalca nie było.

2

Neymar Suarez Bravo Andres.

2

Laalalalallalaalall gdyby nie Munir była by La Manita ale ciul z tym jest 4:0 jest. Jest ból dupy białasów jest.

0

Haahahahhah jak ja lubię ból dupska madroli.

0

Ale jednak obaj nie maja rytmu. Ale każdy ma woje zdanie.

0

Nie przesadzaj...

0

Wystawić Rakiticia nie dać Messiego a przecież obaj leczyli kontuję.

0

Wątpię :)

0

EE i tak lepsze to niż takie sztuczne lizanie sobie jaj.

5

W pierwszej połowie na Bernabeu Barca dominowała dziękować można Pique który grał w siatkówkę.

0

W sumie jakby strzelił gola to fajnie by było uciszyć to bydło.

5

W życiu są większe powody do strachu niż przegrana GD.

0

Na pewno będzie się starał spełnić nawet te wszystkie kompletnie z dupy.

0

Można się było tego spodziewać Neymar to jednak jest najemnik.

2

Trzeba złamać tą złą passę i wygrać i na Bernabeu i całe rozgrywki !!!

0

Ahahahahaha 4senal co te media już nie wymyślą :D

1

Ibra jest na pewno muzułmańcem ma nawet tatuaż z napisem Abdullah.

0

Każdy wie że bez wyroku Benz nigdzie się z Realu nie ruszy :)

0

Film fajny. A ten jego agent to jakiś dziwny koleś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?