EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muzułmanie alkoholu nie mogą pic.
0
E co do Pique to myślałem że kibole na Bernabeu się bardziej postarają.
0
Całemu składu z sezonu 8/9
0
Bóg zapłać.
12
Jest też i historyczny Busquets. Legenda i tyle.
0
A dokładniej jeżeli się orientujesz?
1
Głosowanie zakończyło się wczoraj więc nikt nie widział jego żałosnego meczu dziś.
0
Kiedy rozpoczyna się klubowy Mundial?
0
Messi musi powoli przekazywać Neymarowi coraz więcej obowiązków widać jak Brazylijczyk rozwinął się przez ostatni rok.
1
Na kolejne 10 lat i będzie ok.
0
Brawo ty dobry mecz zagrałeś.
2
Messi po tak długie kontuzji zagrał świetnie. Pewnego Portugalca nie było.
2
Neymar Suarez Bravo Andres.
2
Laalalalallalaalall gdyby nie Munir była by La Manita ale ciul z tym jest 4:0 jest. Jest ból dupy białasów jest.
0
Haahahahhah jak ja lubię ból dupska madroli.
0
Ale jednak obaj nie maja rytmu. Ale każdy ma woje zdanie.
0
Nie przesadzaj...
0
Wystawić Rakiticia nie dać Messiego a przecież obaj leczyli kontuję.
0
Wątpię :)
0
EE i tak lepsze to niż takie sztuczne lizanie sobie jaj.
5
W pierwszej połowie na Bernabeu Barca dominowała dziękować można Pique który grał w siatkówkę.
0
W sumie jakby strzelił gola to fajnie by było uciszyć to bydło.
5
W życiu są większe powody do strachu niż przegrana GD.
0
Na pewno będzie się starał spełnić nawet te wszystkie kompletnie z dupy.
0
Można się było tego spodziewać Neymar to jednak jest najemnik.
2
Trzeba złamać tą złą passę i wygrać i na Bernabeu i całe rozgrywki !!!
0
Ahahahahaha 4senal co te media już nie wymyślą :D
1
Ibra jest na pewno muzułmańcem ma nawet tatuaż z napisem Abdullah.
0
Każdy wie że bez wyroku Benz nigdzie się z Realu nie ruszy :)
0
Film fajny. A ten jego agent to jakiś dziwny koleś.