0

Z takimi ogórami to wstyd byłoby zagrać poniżej pewnego poziomu.

0

Rewanż na Stamford Bridge nie miałby znaczenia gdyby sędzia gwizdał to co powinien na CN dla Barcelony.

1

Cicho bo zaraz na ciebie wyjadą jacyś kibice Cwelsi o ile już nie szukają swojej drużyny w tabeli BPL że Barcelona awansowała a nimi tylko dzięki sędziom, a prawda jest taka że jakby na Camp Nou odgwizdali to co powinni to o meczu na SB nikt by pewnie teraz nie pamiętał.

5

Jak to mówią Hala Dzieci dziesiątej La Decimy

22

To jest jeden z głównych powodów dla których warto ten turniej wygrać :D

1

Taka kolka to nie jest długotrwała sprawa.

0

Jak sam Messi będzie się czół dobrze i dopuszczą go do gry to wiadomo że zagra.

1

Messi nie zagra w finale śmieszny jesteś. Nawet jeżeli nie zagra w podstawie to wejdzie w drugiej połowie. Sam Messi będzie chciał zagrać.

0

Będzie jest w kadrze.

0

Bracia Alcantara znów w jednej drużynie dobry pomysł :)

0

Komentarz usunięty

0

Busquets to co? Techniczne jest jednym z najlepszych zawodników Barce. Nikt nie rozgrywa piłki z takim spokojem jak on, a to w Barcelonie jest fundamentalne.

0

Tym razem odbierze medal bo jest w 23 zawodników zgłoszonych :D

0

Real ma taki skład jeżeli chodzi o młodych zawodników, że raczej tego nie odczują.

7

Ronaldo znowu posiaduje w Maroku.

0

Ahhh szkoda że ta chwila coraz bliżej.

0

O wróciłeś :) Powodzenia z chorobą!!!

0

W finale można być pewnym że zagra nawet te 5 minut, ale na boisko raczej wejdzie :)

0

Tyle że Roberto jak się rozkręci będzie podstawowym zawodnikiem .

0

Ok no problem.

0

No i po co to wideo mi udostępniasz. Widziałem to.

3

xD jak zobaczyłem losowanie w wykonaniu Zanettiego to mi się śmiać chciało. Ktoś ewidentnie pomaga swojemu szczęściu :D

1

Jeszcze nabierze odpowiedniego doświadczenia :)

2

Boże. Największa choroba obecnej ludzkości czyli zpedalenie atakuje nawet takie sławne osoby...

1

O kurde jak wróci to owacja na stojąco.

0

Nie wiedziałem że jest gejem . Człowiek się cały czasu uczy...

2

Niech sobie nastrzela wyjdą z grupy trafią na kogoś silnego i będzie dupa, znów będzie więcej machał łapami i pływał niż grał.

0

Neymar wróć :(

0

0

Po tej kolejce na pewno będziemy pierwsi w tabeli. Nie zapominajmy że Real i Atleti nie grają z ogórami więc zwyciestwa nie mają pewnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?