EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z takimi ogórami to wstyd byłoby zagrać poniżej pewnego poziomu.
0
Rewanż na Stamford Bridge nie miałby znaczenia gdyby sędzia gwizdał to co powinien na CN dla Barcelony.
1
Cicho bo zaraz na ciebie wyjadą jacyś kibice Cwelsi o ile już nie szukają swojej drużyny w tabeli BPL że Barcelona awansowała a nimi tylko dzięki sędziom, a prawda jest taka że jakby na Camp Nou odgwizdali to co powinni to o meczu na SB nikt by pewnie teraz nie pamiętał.
5
Jak to mówią Hala Dzieci dziesiątej La Decimy
22
To jest jeden z głównych powodów dla których warto ten turniej wygrać :D
1
Taka kolka to nie jest długotrwała sprawa.
0
Jak sam Messi będzie się czół dobrze i dopuszczą go do gry to wiadomo że zagra.
1
Messi nie zagra w finale śmieszny jesteś. Nawet jeżeli nie zagra w podstawie to wejdzie w drugiej połowie. Sam Messi będzie chciał zagrać.
0
Będzie jest w kadrze.
0
Bracia Alcantara znów w jednej drużynie dobry pomysł :)
0
Komentarz usunięty
0
Busquets to co? Techniczne jest jednym z najlepszych zawodników Barce. Nikt nie rozgrywa piłki z takim spokojem jak on, a to w Barcelonie jest fundamentalne.
0
Tym razem odbierze medal bo jest w 23 zawodników zgłoszonych :D
0
Real ma taki skład jeżeli chodzi o młodych zawodników, że raczej tego nie odczują.
7
Ronaldo znowu posiaduje w Maroku.
0
Ahhh szkoda że ta chwila coraz bliżej.
0
O wróciłeś :) Powodzenia z chorobą!!!
0
W finale można być pewnym że zagra nawet te 5 minut, ale na boisko raczej wejdzie :)
0
Tyle że Roberto jak się rozkręci będzie podstawowym zawodnikiem .
0
Ok no problem.
0
No i po co to wideo mi udostępniasz. Widziałem to.
3
xD jak zobaczyłem losowanie w wykonaniu Zanettiego to mi się śmiać chciało. Ktoś ewidentnie pomaga swojemu szczęściu :D
1
Jeszcze nabierze odpowiedniego doświadczenia :)
2
Boże. Największa choroba obecnej ludzkości czyli zpedalenie atakuje nawet takie sławne osoby...
1
O kurde jak wróci to owacja na stojąco.
0
Nie wiedziałem że jest gejem . Człowiek się cały czasu uczy...
2
Niech sobie nastrzela wyjdą z grupy trafią na kogoś silnego i będzie dupa, znów będzie więcej machał łapami i pływał niż grał.
0
Neymar wróć :(
0
0
Po tej kolejce na pewno będziemy pierwsi w tabeli. Nie zapominajmy że Real i Atleti nie grają z ogórami więc zwyciestwa nie mają pewnego.