EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolałem pójść do kolegi niż mecz oglądać. Kto dziś najlepiej a kto najgorzej?
0
Właśnie na początku myślę: a może to jeszcze jakiś obrońca trącił ale ta powtórka wszystko wyjaśnia.
0
Czy mi się wydawało ale Liverpool stracił bramkę po bezpośrednim uderzeniu z rogu?
0
A co myślałeś że wszystko rozejdzie się po kościach. Brawo dla zarządu podjęli dobrą decyzję.
1
Tak wracając do tematu Messiego a której jest ta gala w poniedziałek?
5
Jutro w hiszpańskich pismakach- Oficjalnie Jordi Alba w Sevilli!
0
1
Nawalenie bramek Espanyolom Granadom i innym leszczom to mało ważne. Ważne jest to jaki w mediach robi się przez to spust nad nim, i to jest w tej nagrodzie najważniejsze-popularność.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
21
,,Jestem wielkim fanem Barcelony i Messiego."
,,Nie wiem kim jest Cristiano Ronaldo, nie widziałem go podczas El Clasico (0:4)"~~ Sundar Pichai (szef Google)
Hehe
1
Ale chodzi mi o tą osobę która wyczyta wyniki jak rok temu np. Henry. wiadomo już coś?
0
Wiadomo już kto wręczy Messiemu w tym roku ZP?
0
Otwarcie to zapowiedział...
0
Ciekawe w jaki sposób on chce ten miliard osiągnąć chyba posprzedaje wszystkie tradycje tego klubu.
0
Jak zmieni nazwę stadionu to liczę że kibice Barcelony w Katalonii wywiozą go na taczkach...
1
Być może jeżeli zapłacili by 5 baniek więcej wymieniłby 2 celne podania pod rząd w dzisiejszym meczu.
0
Hehehe Messiego raczej bramki Cechowi nie pyknie ale Suarez i Neymar nie wykluczone :D
0
Widzę że Ozil na poważnie się wziął za ten rekord :D
0
Jaka kurwa Liga Mistrzów 2009 jaka kurwa La Liga 2009 i jaki kurwa Puchar króla 2009? Roanaldo wtedy ciupał w Manchesterze United i
0
2009/10 SpH, SpE, KMŚ, La Liga
2010/11 SpH La Liga LM
2011/12 SpH CdR SpE KmŚ
12/13 La Liga
13/14 SpH
14/15 La Liga, CdR, LM
15/16 SpE KMŚ
od sezonu 209/10 do 15/16 Messi 18 tytułów mistrzowskich.
0
Ja tego dalej nie rozumiem to co David Villa też nastrzelał tych bramek w Hiszpanii sporo(całkiem dużo tych sporo)a zawsze celebrował chyba że grał przeciwko byłemu klubowi.
0
Chuj prawda. Messi w Barcelonie za Rijkaarda wygrał 5 trofeów. W sezonie 2008/09 wygrał 3 trofea. A jak wiemy CR 7 do Realu dołączył na początku sezonu 2009/10.A ogólna ilość trofeów Messiego w Barcie to 26. 26-8=18
0
Nie rozumiem tego przepraszania po tym golu. Nie grał nigdy w River był na testach do nich ale mieli go w dupie.
3
Jak ten czas zapierdziela kiedyś Puyol Xavi Valdes Iniesta teraz Iniesta Messi Busi Mascherano. Czas szybko popierdziela.
1
4 czerwone i papa po meczu.
3
Skąd ty masz te informacje... Pique tylko w 2009, 2011 i 2015 wygrał 16 tytułów. Polecam zmienić dostawcę informacji.
0
Na pewno nie 6 pucharów Realu :) Wiadomo Puchar Króla :)