EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
14
Komentarz usunięty
0
Skąd oni kurde skołowali tę gumę ktoś latał za fergusonem i czekał, aż gumę wypluje czy grzecznie poprosił.
3
Cristiano Ronaldo.
0
Śpiewają to samo.
0
Kto by się spodziewał, że taki wymiatacz wyrośnie.
0
No Messi w przeciągu całej kariery ma tą średnią lepszą od Rooniego.
0
Na treningu to pewnie i Neymar trafia 9 razy na 10 prób, to są emocja tego nie da się aż tak bardzo wytrenować bo każdy z nim technikę strzału ma i zna.
1
Vermaelena z tego co pamiętam nie była po dośrodkowaniu z rożnego.
2
Novak.
0
W książce która była tu reklamowana jest jasno napisane: Messi zakończył brać hormon wzrostu w wieku 15 lat.
2
Co ci ludzie mają w głowie pierdzieląc o tym że, Premier League jest najlepszą ligą świata? Za mało oklepów dostali on Niemców czy Hiszpanów? Bo piniądze mają większe Angielskie kluby ...
0
Ile Ronaldo zmarnował ważnych karnych z ogórami to niech strzela seriami te karne dla mnie liczy się to, żeby pomylił się w jakimś ważnym.
1
Neymar to powinien być ostatni w kolejce do strzelania.
0
A możliwe tak słabe uderzani jedenastek ma jakieś podłoże psychiczne, bo jakoś nie chce mi się wieżyc, że taki Messi Suarez czy Neymar na treningach mają z tym problem.
0
0
A kto mówi tu o Laporcie. Laporta po ostatniej kampanii wyborczej pt: "Wszystko co zrobił Rossel i Bartomeu my odkręcimy" zniechęcił pewnie większość
Socios. Szkoda że wybory wygrał Bartomeu, bo teraz nawet tych jego wymagań budżetowych nie spełnia.
0
A ja o tobie :)
0
Komentarz usunięty
1
I dobrze że odszedł z tego zapierdziałego United. V.V niech się odbudowuje.
0
Najlepszy klub świata to ten który wygrywa Ligę Mistrzów. A z tego co wiem to obecnie Puchar stoi nie w gablotach na Santiago Bernabeu, Old Trafford czy Alianz Areny tylko na Camp Nou.
2
O kurde sorry. Nie doczytałem ze Busi jedzie. oczywiście znam hierarchię zespołu.
0
To kto będzie Kapitanem? całej czwórki nie ma to chyba wychodzi na to ze będzie nim Alves.
3
Legendą już jest.
0
Z nową pensyjką to i te 32 bańki to będzie mało.
0
No, a niektórzy tu srają w gacie. Nawet dobrze że nie zagra z Valencią, nawet jemu przyda się chwila odpoczynku.