0

Komentarz usunięty

0

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

14

Komentarz usunięty

0

Skąd oni kurde skołowali tę gumę ktoś latał za fergusonem i czekał, aż gumę wypluje czy grzecznie poprosił.

3

Cristiano Ronaldo.

0

Śpiewają to samo.

0

Kto by się spodziewał, że taki wymiatacz wyrośnie.

0

No Messi w przeciągu całej kariery ma tą średnią lepszą od Rooniego.

0

Na treningu to pewnie i Neymar trafia 9 razy na 10 prób, to są emocja tego nie da się aż tak bardzo wytrenować bo każdy z nim technikę strzału ma i zna.

1

Vermaelena z tego co pamiętam nie była po dośrodkowaniu z rożnego.

2

Novak.

0

W książce która była tu reklamowana jest jasno napisane: Messi zakończył brać hormon wzrostu w wieku 15 lat.

2

Co ci ludzie mają w głowie pierdzieląc o tym że, Premier League jest najlepszą ligą świata? Za mało oklepów dostali on Niemców czy Hiszpanów? Bo piniądze mają większe Angielskie kluby ...

0

Ile Ronaldo zmarnował ważnych karnych z ogórami to niech strzela seriami te karne dla mnie liczy się to, żeby pomylił się w jakimś ważnym.

1

Neymar to powinien być ostatni w kolejce do strzelania.

0

A możliwe tak słabe uderzani jedenastek ma jakieś podłoże psychiczne, bo jakoś nie chce mi się wieżyc, że taki Messi Suarez czy Neymar na treningach mają z tym problem.

0

0

A kto mówi tu o Laporcie. Laporta po ostatniej kampanii wyborczej pt: "Wszystko co zrobił Rossel i Bartomeu my odkręcimy" zniechęcił pewnie większość
Socios. Szkoda że wybory wygrał Bartomeu, bo teraz nawet tych jego wymagań budżetowych nie spełnia.

0

A ja o tobie :)

0

Komentarz usunięty

1

I dobrze że odszedł z tego zapierdziałego United. V.V niech się odbudowuje.

0

Najlepszy klub świata to ten który wygrywa Ligę Mistrzów. A z tego co wiem to obecnie Puchar stoi nie w gablotach na Santiago Bernabeu, Old Trafford czy Alianz Areny tylko na Camp Nou.

2

O kurde sorry. Nie doczytałem ze Busi jedzie. oczywiście znam hierarchię zespołu.

0

To kto będzie Kapitanem? całej czwórki nie ma to chyba wychodzi na to ze będzie nim Alves.

3

Legendą już jest.

0

Z nową pensyjką to i te 32 bańki to będzie mało.

0

No, a niektórzy tu srają w gacie. Nawet dobrze że nie zagra z Valencią, nawet jemu przyda się chwila odpoczynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?