EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż życie.
0
No akurat Bartusiowi nie ma co zarzucić w kwestii prowadzenia drużyny. Jedynym jego mankamentem jest to ze tradycje klubowe ma totalnie w dupie. I to jest problem.
0
Z tego co jest w tym tekście napisane to Messi nie zanotował żadnej asysty w Primera Division. A z tego co wiem ma ich 10 lub 11.
2
Szkoda z drużyną stało się dokładnie to samo co sezon temu drużynie Realu. Czyli po prostu została zajechana. Głównie przez to że jedynym wartościowym rezerwowym jest Sergi a reszta to po prostu taki zapchaj dziury.
0
I o co on ma takie pretensje?
0
Za rok już raczej nie obstawisz :D
0
Trochę przegrałeś...
0
Wiem o tym że dopuszczam się przewinienia... Ale zresztą co mnie to najbliższy mecz LM jaki oglądnę to wrzesień 2016 roku.
1
Czekam na komentarz ze strony MarioVeB :)
3
Nie wieżę że to powiem... Niech Bayern wygra LM.
0
Coś jeszcze do dodania masz w kwestii argumentów?
1
Koniec.
2
Trzymam cię za słowo :)
0
Chodzi mniej więcej o to żeby przynajmniej udawali że im zależy.
0
Ja rozumiem że może nie iść ale niech przynajmniej starają się poudawać że im zależy i że się nie obsrali...
0
Komentarz usunięty
0
Co kto woli. Ja preferuję Hiszpańskie streamy bo nic nie tnie na nich.
0
I jeszcze najlepiej jakby był Hiszpański to taka prośba ode mnie.
0
Hmm nie chce mi się już poprawiać.
0
Żadna strata. Nikt w Reprezentacji prywatnie nie chciałby grać z sabotażystą.
0
A co do samego meczu Wolfsburga z Realem to według mnie bardziej Barca musi się bać o awans niż Real mimo porażki 2:0. I tak było wiadomo że strzelą im co najmniej te dwie bramki.
0
No pokazali to strzelając bramkę Barcelonie pomimo gry w dziesięciu.
0
Ten ogórkowy styl dał im 3 punkty. Nam ofensywny akurat w tym meczu 0.
0
No Barcelona tak walczyła w Klasyku że po bramce na 1:0 włączyła tryb ekonomiczny.
0
No widać niektórzy huraoptymizm, żeby co niektórym fajka nie zwiędła jak to Real wygra te rozgrywki.
0
Jaka propaganda? Może i grą jakoś nie imponują ale walecznością już tak.
4
Może i wyjdę w oczach tutejszych użytkowników na idiotę, ale dla mnie Real jest teraz faworytem do zwycięstwa w LM.
4
Komentarz na trola a ty o to spinasz :)
7
Kurde faktycznie teraz sobie przypomniałem że Borussia gra jutro z Liverpoolem na Anfield.
0
Źródło?