0

No cóż życie.

0

No akurat Bartusiowi nie ma co zarzucić w kwestii prowadzenia drużyny. Jedynym jego mankamentem jest to ze tradycje klubowe ma totalnie w dupie. I to jest problem.

0

Z tego co jest w tym tekście napisane to Messi nie zanotował żadnej asysty w Primera Division. A z tego co wiem ma ich 10 lub 11.

2

Szkoda z drużyną stało się dokładnie to samo co sezon temu drużynie Realu. Czyli po prostu została zajechana. Głównie przez to że jedynym wartościowym rezerwowym jest Sergi a reszta to po prostu taki zapchaj dziury.

0

I o co on ma takie pretensje?

0

Za rok już raczej nie obstawisz :D

0

Trochę przegrałeś...

0

Wiem o tym że dopuszczam się przewinienia... Ale zresztą co mnie to najbliższy mecz LM jaki oglądnę to wrzesień 2016 roku.

1

Czekam na komentarz ze strony MarioVeB :)

3

Nie wieżę że to powiem... Niech Bayern wygra LM.

0

Coś jeszcze do dodania masz w kwestii argumentów?

1

Koniec.

2

Trzymam cię za słowo :)

0

Chodzi mniej więcej o to żeby przynajmniej udawali że im zależy.

0

Ja rozumiem że może nie iść ale niech przynajmniej starają się poudawać że im zależy i że się nie obsrali...

0

Komentarz usunięty

0

Co kto woli. Ja preferuję Hiszpańskie streamy bo nic nie tnie na nich.

0

I jeszcze najlepiej jakby był Hiszpański to taka prośba ode mnie.

0

Hmm nie chce mi się już poprawiać.

0

Żadna strata. Nikt w Reprezentacji prywatnie nie chciałby grać z sabotażystą.

0

A co do samego meczu Wolfsburga z Realem to według mnie bardziej Barca musi się bać o awans niż Real mimo porażki 2:0. I tak było wiadomo że strzelą im co najmniej te dwie bramki.

0

No pokazali to strzelając bramkę Barcelonie pomimo gry w dziesięciu.

0

Ten ogórkowy styl dał im 3 punkty. Nam ofensywny akurat w tym meczu 0.

0

No Barcelona tak walczyła w Klasyku że po bramce na 1:0 włączyła tryb ekonomiczny.

0

No widać niektórzy huraoptymizm, żeby co niektórym fajka nie zwiędła jak to Real wygra te rozgrywki.

0

Jaka propaganda? Może i grą jakoś nie imponują ale walecznością już tak.

4

Może i wyjdę w oczach tutejszych użytkowników na idiotę, ale dla mnie Real jest teraz faworytem do zwycięstwa w LM.

4

Komentarz na trola a ty o to spinasz :)

7

Kurde faktycznie teraz sobie przypomniałem że Borussia gra jutro z Liverpoolem na Anfield.

0

Źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?